Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy nekem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy nekem ez a barátnő téma, mit rontok el mindig?

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj velem, miért nem volt még barátnőm?

Határozottan nincsenek nagy igényeim, nem rakom magasra a lécet.

Nézzük a többi tényezőt. 185 magas vagyok, nem vagyok kövér,nem vagyok hülye se, van egy diplomám (nem büfé szakon, és nem a Burger Kingben dolgozok), és nem nem feltétel, hogy a másiknak is legyen (bár semmiképpen nem hátrány). Udvarias , előzékeny vagyok, senkihez nincs sose egyetlen rossz szavam se, illetve szeretek nevetni, ez fontos.... Ellenben ezek biztos kevesek, mert barátnál elölrébb még nem igen jutottam. Lehet hogy nem nyomulok eléggé, azaz inkább nem éreztetem vele hogy nekem ő kell, aztán mire odaérek , hogy igen, akkor meg már mindegy?

Bármire vevő vagyok, ha építő kritikát látok, mert mostanában kezdem elveszteni a reményt. :S

(Ha írtok kort, akkor küldök képet is akár)


Üdv

23F


2013. júl. 24. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ronda vagy. Csóró vagy. Kicsi a bránered (nem látják ugyan, de érezhető), nem vagy "laza de mégis határozott" (ja elvileg van ilyen), meg nem vagy extravicces meg hűdemenő se.
2013. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szelena97 ***** válasza:
Ha látod, hogy érdekled őt akkor talán kicsit rá kellene nyomulnod. van akit fokozatosan lehet meghódítani, ez egyénenként változó.
2013. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel még nem igen láttam hogy elsőlátásra szerelem, illetve ha érdekelném, akkor nyilván nem bartáság lenne a vége mindennek :S
2013. júl. 24. 22:25
 4/4 anonim válasza:
Nézd lehet, hogy az évek során sokat változtak a szociális normák, de attól még te vagy a férfi és a lányok nagy része azt akarja, hogy te kezdeményezz. Tudom szopás, de ez van. Nem kell egyből szerelmet vallani, viszont ha jóban vagytok valakivel, aki bejön neked, akkor hívd el egy kávéra vagy ilyesmi. És semmiképp se halogasd a dolgot, mert egyrészt mennél többet rágódsz rajta, annál nagyobb az esély, hogy bepánikolsz, másrészt lehet, hogy elszalasztasz egy remek lehetőséget. Igényeid pedig igen is legyenek, ha olyan elkeseredett vagy, hogy már legszívesebben egy guruló krumplit is meghágnál, akkor az látszani fog és hidd el a lányok megérzik. Amúgy jársz eleget társaságba? Nem lehet, hogy az a bajod, hogy kevés a lehetőséged az ismerkedésre?
2013. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!