Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy fiú, de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú, de van barátnője. És az is lehet, hogy én is tetszem neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamról van szó. Nemrég kerültünk össze (eddig másik osztályba járt) és már eléggé régóta van egy ,,úgymond" kapcsolata. (Nagyon óvatosak, néha beszélgetnek, ritkán fogják egymás kezét, megölelik egymást, de még nem csókolóztak.) A lány, aki a barátnője, eléggé más személyiségű, mint a fiú, így nincs is nagyon közös témájuk. (A lány bohém, a fiú komoly, mint én.) Ahogy az iskolaév során egyre jobban megtudtam, hogy milyen ez a srác, rájöttem, hogy rengeteg mindenben hasonlít rám. Ugyanaz a kedvenc zenénk, a kedvenc könyveink, nagyon hasonló az ízlésünk. Ritkán beszélgetek sajnos vele, mert nem merek odamenni hozzá. Viszont a hosszabb beszélgetéseink alkalmával nagyon egy hullámhosszon voltunk, sokat nevettünk. Aztán idővel kértem tőle egy trilógiát. Rögtön másnap oda is adta. Aztán megkérdezte, hogy tetszett, így megint volt közös témánk. Aztán valamelyik nap a barátnőm mondta, hogy nézett engem órán. Ugyanahhoz a zongoratanárhoz járunk és mondták mások, hogy amíg játszottam a vizsgán a darabomat, végig egem figyelt. Idővel megint kértem tőle könyveket, és a szatyor, amiben odaadta, eléggé különös volt: egy férfi és egy nő volt rajta, a nő a férfi orrát piszkálja (mondjuk szerintem ez nem jelent semmit, de leírtam, hátha mégis). Egyik nap az osztálytársam azt mondta, stréber vagyok, erre a fiú ezt mondta neki: akkor szerinted xy, aki nem stréber, az retardált? Valamint nevetni is szokott a vicceimen (olyanon is, ami nem is volt vicces). Szóval ez a fiú kedves velem, szimpatikusnak tart (ezt meg is mondta a tesómnak), van közös témánk és adta ezeket az előbb említett apró jeleket (már ha azok egyáltalán). Szóval most nem nagyon tudom, mit tegyek. Lehet, hogy nem is tetszem neki, de már annyira fáj az, hogy bejön a barátnője az osztályba és ott beszélgetnek, ölelgetik egymást. A holnapi Valentin napra (mivel akkor lesz a névnapja is) azt tervezem, hogy adok neki egy csokit, valamint egy könyvet, hogy olvassa el. Talán ez kedves gesztus. Kérlek, segítsetek, hogy mit tegyek! Lehet, hogy a fiú csak azért van még a csajjal, hogy nehogy megbántsa (mert inkább a csaj jön át a mi osztályunkba.) Előbb-utóbb valljam be neki az érzéseimet? Mert tényleg nem tudom, hogy mit csináljak.

U.I.: (már így a sok szöveg után). Egy érdekes dolgot vettem észre. Ugyanabban a hónapban van a születés-és névnapunk is! :)

Előre is köszönöm a segítséget! Sokat jelentene.



2013. febr. 13. 20:21
 1/3 anonim válasza:

Szia! Hát én is hasonló cipőben járok, nagyon hasonlóban...

Szerintem kedves gesztus, hogy veszel neki ajándékot, főleg ha ennyire egyértelmű, hogy szimpatikus vagy neki. De szerintem ne vallj neki, nem tudom, mennyi van még nektek hátra a suliból, de ha szeret, lépni fog. Várj, amíg teljesen egyértelmű nem lesz, hogy közeledni akar feléd, addig meg az, ahogy ránézel, úgyis elárulja neki, hogy mit érzel iránta. :)

szóval sok sikert! :)

2013. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. febr. 13. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha van barátnője mert lehet ,hogy az nem az igazi.
2017. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!