Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnő kiszemeltje mindenké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnő kiszemeltje mindenképp tabu-téma?

Figyelt kérdés

Nemrég megtetszett (szinte belezúgtam) az egyik barátnőm (nem a legjobb) kiszemeltjébe. Ezt nem mondtam el neki, sőt senkinek sem. A múltkor, kb 1 hónapja mondta, hogy már annyira nem fontos, hogy összejöjjenek, de még mindig tetszik neki. Az egyik barátnőm (egy másik) mondta nekem, hogy az a fiú nem jönne össze a lánnyal, amit persze a barátnőm nem tud.

A fiú és a barátnőm, akinek tetszik, "semmi kapcsolat" sincs köztük, még nem is beszélgettek sosem, velem ellentétben, mert én majdnem mindennap váltottam néhány szót a fiúval.

Velem úgy viselkedik mindig a fiú, mintha egyértelmű jeleket küldene, hogy tetszek neki, kedves velem.. Mindenképpen hagyjam ezt a fiút, felejtsem el, vagy összejöjjek vele? A lánynak van pár másik kiszemeltje is, nem csak ő. Vagy minden esetben tabu a barátnő kiszemeltje?


2012. jún. 18. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne tabu? Főleg akkor nem az, ha úgyse jönnének össze.
2012. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
neked kell eldöntened, hogy megharagszik-e érte.
2012. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nem mindenképpen tabu téma, de azért gondolj bele hogy fordított esetben neked hogy esne a dolog.
2012. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
csak ha megér annyit, hogy megutáljon, vagy kérdezz rá tőle.
2012. jún. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak tetszik neki valaki, te pedig közel állsz hozzá, neked sokkal több, akkor nem kell, hogy tabu legyen, de azért fordított esetben biztos neked is rosszul esne!
2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

nekem amúgy külsőre nem nagyon tetszik ez a fiú (jó, jól néz ki, de másmilyen fiúk az eseteim), de igaz, hogy szerelmesnek nem mondanám magam, de "erős vonzalmat" érzek iránta.. bocsi, hogy így furán fogalmaztam meg. majd a nyári szünetben jobban átgondolom, de ha ősszel "alakulni" kezdene valami, akkor hagyjam kialakulni? tudom, nekem is rosszul esne ez, de ti a helyemben mit csinálnátok? hagynátok "elúszni" az első szerelmet?

amúgy van a barátnőmnek egy listája, amin kb 5-6 fiú van, akik tetszenek neki, ez a fiú 3-4. lehet, de fél éve kb 1. volt..

2012. jún. 23. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, tabu, főleg ha srác vagy.
2012. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2012. jún. 30. 19:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Nalunk aki kapja marja elv mukodik ilyen esetekre, mert a stipstop befucccsolt annnal a problematikanal h ki mondta ki eloszor szamit vagy az h ki latta meg eloszor a pasit.
2012. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!