Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán olyan helyes pasi, aki még ráadásul normális is? Mert eddig nem sok ilyennel találkoztam.14/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 10:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Majd túlleszel ezen is. 14 évesen én is ilyen voltam,ugyanezt éreztem,és ennek tetejében még az is ott volt,hogy az egyetlen normális fiú,akit találtam,meghalt..

Azóta eltelt 3 év,most visszagondolva mondom,hogy rohadtul nem értettem még az élet dolgait(és valószínűleg ha még 3 év telne el,a mostani énemre is ezt mondanám még),és tulajdonképp az egész nem abból áll,hogy ők milyenek és miért nincsenek,hanem hogy te milyen vagy,ez egyáltalán olyan-e,amilyen illik az ilyen srácokhoz(mondok egy durva példát,ne vedd magadra. ha valaki egy utolsó műr.banc,ne várjon tisztességes fiút,mert két külön világ),és hogy mi a fontosabb neked(belső-külső,azon belül mi,stb)


Akkor kb nulla tapasztalattal állítottam ilyeneket,mint te,és mostanra jövök csak rá,hogy bizony egy idő után kialakul egy értékrend,és tudod,hogy pontosan mit szeretnél egy kapcsolatban.Lehet,hogy egy szebb belső miatt le kell mondani a 200%-os külsőről,vagy épp fordítva. És majd úgy fogod felfogni,hogy nem hajszolod ennyire a normális srácot,hanem türelmesen vársz,mivel más lehetőség nem marad. Mert minél jobban erőlteted,annál kevesebb az esély rá és annál nagyobb arra,hogy egy ritkarossz kapcsolatot találj,és mikor nem is számítasz rá(általában ekkor adod igazán önmagad,mert nem akarsz senkinek megfelelni,tetszeni,csak egyszerűen élsz),akkor fog valaki belédesni,akivel nagy eséllyel kölcsönös is lesz a dolog.:) Legalábbis,én hiszek ebben,mert a saját példám igazolja. Türelem és ne kapkodd el,mert nem minden ember olyan,amilyennek elsőre tűnik,ha meg beleéled magad,a csalódás miatt lesz mégrosszabb.(és tudom,hogy most kb 5 ember írt neked privátot...:D)

2013. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 viktor123456 ***** válasza:
Nincs olyan. :D csak hazudós. :D
2013. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Létezik, pl. én.
2013. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

HÚHA! Az élet hatalmas problémái 14 évesen...

Cicám! Majd ha 25 éves korodig nem találkozol ilyennel, akkor érdemes elbeszélgetni a témáról, de addig k***a röhejes.

2013. júl. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Léteznek, csak idősebbek nálad. Tudom, mit érzel, én is voltam ennyi idős. Csak annyit tudok mondani, türelem!
2013. júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De jó is lenne olyan lányt találni, akinek nem a tökélets testű, tökéletes arcú fiúk kellenek csak. Kár, hogy ilyen lány nem létezik.
2013. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Itt van ez a 14 éves lány. Akár. Simán lehet, hogy mire 17 lesz itt akármelyikünk komoly patrnere lehetne, 21 évesen valakinek (nem innen) az is lesz, 30 évesen nagyon szuper, vagány és még sikeres és boldog nőként fog élni.
2015. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!