Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lány megfogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lány megfogja a farkatokat, akkor már feláll? vagy mi a legkisebb inger amitől igen? :D

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
A legkisebb inger? Ha épp kanos vagyok akkor egy lágy nyári szellő, vagy egy szexi lány látványa.
2013. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Attól tuti,de annál kevesebb is elég.Például egy meztelen nő látványa,vagy a lány mellének megfogdosása stb.
2013. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
77%
attól függ, ha nagyon beindít akkor elég ha egymáshoz érünk, bárhol, de elég lehet az is ha csak ránézek.
2013. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 viktor123456 ***** válasza:
68%

csak a lánytól függ.

van hogy elég ha rám néz, van hogy izomból kell szopnia. :)

2013. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan hogy csak sétálok az utcán erre gondol eggyet és feláll
2013. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, Páromnak legutóbb már attól is, h kamon keresztül beszélgettünk s meglátta a csupasz vállam, távkapcsolat, v. mikor talizunk mondta, h a tudat, láthat már attól is, pl. ha úgy nézek Rá, v. megnyalom a szám.

Szerintem ez sok mindentől is függhet, helyzet, izgatottság, kiéhezettség, fáradság, hangulat.

2013. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan elég lenne. De szerintem már csak az is, ha nadrágon keresztül bámulná amit kell :)
2013. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Az is elég ha eszembe jut egy szép lány.
2013. júl. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!