Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi zajlik egy pasiban, ha szép nőt néz az utcán? Feláll? vagy olyasmi szexuális inger?

Figyelt kérdés

csak mert az én barátom már túlzásba viszi. nincs, akit ne nézne meg (korábban már írtam erről kérdést)

éééés nem tudom MI ÉRTELME????azon kívül, hogy idegesíti a bnőjét, mert a kiszemelttel úgy se lesz semmi. mert egyszerűen idegen. tehát?


2010. aug. 22. 16:51
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:

ha vkit érdekel, mert nincs benne sok segítség...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2010. aug. 22. 16:52
 2/40 anonim ***** válasza:
68%
Azt gondolom olyankor hogy jó csaj és de meg b@sznám. A legtöbb férfi így van ezzel.
2010. aug. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
És ha direkt idegesíteni akar??
2010. aug. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

tuti nem direkt csinálja, mert akkor is csinálja, amikor azt hiszi nem látom

első válaszolóhoz: ennyi? és ez mire jó? vagy felmerülni kezd bennem a kérdés, minek vagyok én neki akkor?ha legyet röptében....

2010. aug. 22. 17:04
 5/40 anonim ***** válasza:
52%
arra gondolok, hogy : húú, de jó cicijei vannak, vagy huhuhúúú, milyen szép telt ajka van, biztos jól esne ha leszopizna. KB ennyi. a férfiak agya egyszerű. De nagyszerű.
2010. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
68%

Szia Kérdező!


Ne keseredj el! Ez a férfiaknál ösztönös, és ezerszer vizuálisabbak mint a nők, mi ezért nem értjük!

Egyszerűen a szép, szexi vonzza a tekintetet, a férfiakba minél több nő megszerzése van belekódolva, az márcsak egy mesterséges találmány, hogy egyetlen nővel illik lenniük évekig.

A férfiak nem erre vannak kódolva, és bármennyire is "szeretik" a barátnőjüket, az ösztön dolgozik bennük, ezt nem lehet kiirtani.

2010. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

de nagyszerű...aaaaz :D

áhh tipikus férfi :D

2010. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
ha elmegy mellettem egy jó bige, jól megnézem és elképzelem meztelenül:D
2010. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

és mitől csinálja egyik férfi ezt diszkréten, vagy alig, vagy nem, egy másik férfi meg feltűnően, ellentmondást nem tűrve?

az miért van?

2010. aug. 22. 17:40
 10/40 anonim ***** válasza:

Hát most hadd ne éljek közhelyekkel, de különbözőek vagyunk. Ki így, ki úgy.


FS

2010. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!