Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavar, ha ledudálnak titeket vagy utánatok kiabálnak?

Figyelt kérdés
kort is írjatok!

2013. júl. 25. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De, borzalmasan.

16/L

2013. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem egy teherautóból kikandikáló nem napbarnított emberek teszik, akkor nem zavar. :D

Ma például mentem bicóval és egy kocsi jött szembe lassított és rámkiabált a faszi, hogy miért akarok balesetet okozni,rakjam már el a melleim. :"DD

2013. júl. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Idővel ki tudja ezt zárni az ember lánya.
2013. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha ilyen "jómunkásembörök" csinálják,baromira zavar,pedig semmimet nem teszem ki,meg nem öltözök r.bancnak.. Volt viszont,mikor valaki utánam kiabált,hogy "meseszép" azon jót mosolyogtam,tetszett is,meg persze fütyülni is szoktak,az se zavar,ha korombeli,látszatra normális srác az illető,és nem az a tipikus alak,akivel nem szívesen találkozol egy sötét sikátorban.:DD

Meg volt,hogy valaki megállított és rákezdte,hogy "bocsi,de tisztára úgy nézel ki,mint xy(nem tudom,kit mondottmár)és nagyon szép vagy",majd ennyi,kész és ment tovább.. ezek aranyos dolgok,nekem tetszenek,de mikor valaki tövig nyomja a dudát meg ordít mint valami szajhának hát na...

2013. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja,és 17L :)
2013. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

IGEN NAGYON! 21L


És ez nem dicsőség, mert ilyen férfiak soha életemben nem kellenének. Ostobák, parasztok, IQ 0-ák.

2013. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
hát de. 17/L
2013. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit de, de jobb, mintha senki se venne észre. 20/L
2013. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, mert tök mindegy, hogy mi van rajtam, általában a munkásemberek szokták utánam kiabálni, fütyülni. Félreértés ne essék, még csak a munkásemberekkel sincs bajom, az viszont nem tetszik, ahogyan utánam szólnak. Még azt is elfogadom, ha ki akarják fejezni véleményüket, de tegyék már kulturált formában.


Egyébként normális pasik, ha rám dudálnak, vagy utánam szólnak normálisan, annyira nem zavar, bár ennek sem feltétlen örülök.

18/L

2013. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nagyon zavar...


17/L

2013. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!