Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

sziasztok.. tudom lehet hülyeség volt, de nem nagyon szoktam ilyet csinálni, csak közös ismerősöknél kiadott vkit, és szimpi volt a srác és csak úgy bejelöltem..de írt egy levelet :) fejjel hogy honnan ismerem, mit írjak?

nem akarom lerohanni, szia csak bejelöltelek mert bejöttél képen.. :( ajj lehet hogy nem kellett volna bejelölni.. tudom az élőben ismerkedés jobb, de amerre én lakom, nem nagy a "forgalom"..

ti mit válaszolnátok a helyemben? nem jelölt vissza csak levelet írt

vagy az a duma hogy keresek valakit, és ennyi idős stb.. ilyesmi névvel és h ő az e?

17l


2013. júl. 25. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ird vissza, hogy "bocs osszekevertelek valakivel". Ha bejossz neki, akkor valaszol majd hosszabban, stb, ha nem akkor meg nem jelol vissza. Es igy magadat sem egeted nagyon.
2013. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ird az igazat, abbol meg baj nem volt ;)
2013. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1# pasiként nekem nem tetszene ez a szöveg.


"Szeretek új embereket megismerni. Amúgy honnan ismered a Nagy Katit?" (Mondtad hogy közös ismerős van) balblabla

2013. júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Froncsi ***** válasza:
Én is az igazat írnám, egy próbát megér. Ha nem jösz be neki, akkor hazudozhatsz bármit, úgysem fog visszajelölni
2013. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3# Nekem sem tetszene, de pont ettol lennek kivancsi. Ha oszinten ir, vagy az alcazott dumakat, akkor csak azt gondolnam, hogy egy a sok lotyobol, aki fut fat bejelol, hogy a pucsitos kepei alatt minel tobb "de jo vagy mellesleg" komment legyen.
2013. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"de írt egy levelet :) fejjel"

Fejjel írja a leveleit? Bocs, de ezt muszáj volt megkérdeznem.

2013. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!