Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Beleszerettem az egyik barátomba. Ha csak én vagyok vele, nagyon kedves és törődő, figyelmes, teljesen olyan, mintha én is tetszenék neki. Viszont az estek 90%-ban úgy találkozunk, hogy ott van a többi barát is. Ilyenkor ugye velük foglalkozunk, nem egymással, nem is lehet 5-6 másik ember mellett semmit lépni ilyen ügyben. Ilyenkor sincs semmi probléma, néha rám mosolyog, rám néz, vagy mond valamit. Egészen addig, amíg elő nem kerül a füves cigi. Nem lenne ezzel semmi probléma, ha kéthetente-hetente elszívna pár fiúval egyet, de nem erről van szó. Minden egyes este, mikor így összeülünk páran, ez van. Nem kell 2 órának eltelnie, már tekerik. Ráadásul nem is csak a lelazulás szintjéig, hanem addig, amíg magukról alig tudnak, lapos szemekkel merednek előre, vigyorognak, elfekszenek a székben, és nem tudnak fél óráig felállni, járni meg pláne nem. Ilyenkor nyilván nem foglalkozik velem egyáltalán. A fiúkkal is csak annyi a kapcsolat, hogy egymásra vigyorognak, vagy benyögnek egy hú ba.zmegot, velem abszolút semmi. Nekem alapból nincs bajom a fűvel, ha nem mindennapos, és nem ilyen állapotúra szívja magát az illető. Tudom, nem számít drognak, nem káros, nincs függőség, máshol legális, stb, nem is nézem le az ilyen embert, de kicsit zavaró, hogy úgy szívja, mint mások a sima cigit. Az esetek 90%-ban, mikor találkozunk, mindig ilyen, így nem tudunk egyáltalán kommunikálni sem, anélkül pedig nehéz előrébb lépni, kideríteni, tényleg van-e esélyem. Viszont ha délután pl találkozunk valamiért, akkor tiszta, és nagyon értelmes, kedves, meg tényleg udvarias, teljesen elbűvöl, viszont ilyenkor mindig elbizonytalanodom. Szerintetek ha mondjuk valahogyan sikerülne összejönni vele, akkor kevesebbet szívna? Akkor ennyi ideje sem lenne rá. Köszi előre is!
2013. júl. 6. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
A füves cigi igen is drognak számít, künnyű drog de attól még drog! Amugy meg " A fiúkkal is csak annyi a kapcsolat, hogy egymásra vigyorognak, vagy benyögnek egy hú ba.zmegot" Ez a mondat haláli! Magam elé képzeltem a szitut :DD
2013. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze, drog, de nem jobban, mint az alkohol vagy sima cigi. Könnyű drog :) Mindegy, nem ez a lényeg.


Persze, rohadt vicces amúgy :D A többieken én is jót röhögök, de rajta nem, hiszen ő nem csak barát számomra. Persze ez a végső stádium, van olyan, hogy rákjárásban közlekednek mellettünk az utcán, ez még a sokkal jobb eset, itt legalább tudnak mozogni. :D Szóval a többi barátomon jól szórakozom én is, de ha rá nézek, elszomorodom.

2013. júl. 6. 01:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha élvezi hogy minden nap beszív, akkor ezt nem hiszem hogy meg tudod változtatni! Ha le akarna szokni róla akkor is nehezére esne, nem még így hogy élvezi is!
2013. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A "könnyű drog" az nem orvosi, hanem politikai fogalom. Tehát valójában semmit nem jelent. A cigi és az alkohol mind hatásmechanizmusában, mind a károkozás mértékét tekintve a legveszélyesebb drogok közé sorolandó.

Kulturális és politikai okok miatt ezek legálisak, a több üldözendő.


Szervezz olyan programokat, amire csak ketten mentek el!

2013. júl. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a nem káros meg a nincs függőség az igen nagy félreértés.

ne a politikai pártok kampányából tájékozódj.

2013. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor nincs igazam. Nem is ez érdekel, hogy milyen hatással van a fű, hanem hogy mit tudnék csinálni.
2013. júl. 6. 15:14
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem vannak ilyen ismerőseim, és aki kijött ebből (egyvalaki), az csakis saját elhatározásából jött ki, és ő is csak évek után, mikor már eléggé tönkrement az élete majdnem minden vonalon.

pont az a baj, hogy lelki függőséget okoz, és ugye egyre jobban szétcsúszik a személyisége is, mert az agyra is (negatív) hatással van. (már bebizonyították tudományosan, nézzetek utána, mielőtt lehurrog valaki).

én nem mennék bele egy ilyenbe, számomra ez lenne a megoldás. mert nem tetszik a függő személyiségtípus.

ha nem vagy egy született ápolónő meg hősnő, akkor lehet, hogy neked sem ő a tökéletes választás. ebből kiráncigálni nem sok esélyed van. persze van, de nem sok.

2013. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!