Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány létemre minden fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány létemre minden fiu ismerősöm f@rkát láttam már, de van olyan barátnőm, akit melltartó nélkül még soha, télleg ennyire szégyenlősek vagyunk?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
hát ha ekkora ribi vagy arról nem én tehetek :D
2013. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg ilyen ribizli vagy?
2013. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Én nem szoktam a fiú ismerőseim farkát látni.
2013. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
rohadt nagy ku rva vagy
2013. júl. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez most komoly? :((( nem lehet igaz, hogy csak én vagyok így....
2013. júl. 25. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
ez enyémet még nem
2013. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de én nem is azt mondtam, hogy lefeküdtem mind1ikkel csak, h láttam már strandon öltözni vagy pisilni és akkor láttam..
2013. júl. 25. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlen. Férfiak is lehetnek ugyanúgy szégyenlősek.

Én barátom is szégyenlős nem mert meztelenül mászkálni a lakásba még előttem se pedig már láttam őt. Szexelni is csak sötétben vagy halvány fényben szexelhetünk, folyton takargatja magát, egyszerűen ő ilyen ember.

Egyik barátnőm is szégyenlős, még bikinibe is alig mer mutatkozni strandokon pedig nem kövér meg nagyon szép lány, ott is mindig ha elmegyünk büfébe csak egy kávéért vagy valami italért egyből magára kapja az egyik felsőjét ami a bugyiját is takarja vagy egy szoknyát. Ha bemegyünk a vízbe akkor is gyorsan beszalad inkább.

Legtöbbször inkább egyberészes fürdőruhát vesz fel abba jobban érzi magát de akkor is ha elmegyünk büfébe akkor mindig felvesz egy szoknyát vagy magára tekeri a törölközőjét.

De van egy olyan barátnőm aki meg imádja mutogatni magát, ő még nudizni is szokott egy kihalt helyen, mert nálunk van egy tó ahol nem nagyon szabad fürödni de ha néha odamegyünk akkor egy kihalt részre szoktunk mert akkor ott sütögetünk is meg minden, mondjuk az egy magánstég ahová ismerősünk mindig beenged és ott van kijelölt sütő hely. Na ott a barátnőm már nem olyan szégyenlős akkor mer előttünk fürdőruhában lenni, de a másik barátnőm ott állandóan nudizik, oda legtöbbször nem is hoz magával fürdőruhát, csak szoknya felső van rajta plusz bugyi melltartó, mindig amint belépünk a telekre és elmegyünk a ház mögé egyből levetkőzik és nem zavartatja magát. Pár stéggel arrébb néha meg is bámulják meg be is szóltak neki, de nem zavarta csak rájuk mosolygott integetett és hasra fordult majd napozott tovább.

Van egy fiú ismerősünk egyik barátnőm pasija, ő mindig is a lányokkal barátkozott nagyon nincsenek fiú haverjai, 2-3 haverja van csak rajtunk kívül. De ő sem azavrtatja magát nyugodtan meztelenkedhetünk előtte barátnőmet sem zavarja aki imád nudizni, legtöbbször még meg is öleli de nem mennek el tovább mert a csaj akkor nagyon ideges tud lenni aki a srác barátnője, meg a srác is természetesnek veszi és nem bámulja meg, mert haverok közt van és nem zavarja őt. Ő sem szégyenlős. Persze a nudista barátnőm ha nyilvános helyen vagyunk emberek közt akkor nem mer meztelenkedni, bár egyszer fogadásból majdnem megtette, de akkor leállítottuk mert akkor figyelték a helye a közterületesek.

Szóval ez inkább változó.

Otthon én is meztelenkedek ha nagyon meleg van. Most éppen nem mert nem otthon vagyok.

2013. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sej ribizli piros bicikli sálálálálálálááláálááááá
2013. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8

nekem miért nincsenek ilyen csaj haverjaim.... :))


F

2013. júl. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!