Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hagy nyugodni az érzés!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem hagy nyugodni az érzés! Próbáltam elnyomni, nem megy! Mi legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok egy srácba. Kétszer találkoztunk. Egyszer együtt gépeztünk (4-en voltunk) ő és a tesója meg én és a tesóm. Nagyon elvoltunk. Anya barátjának a tesójának a fia. 2-3 héttel éreztem ugy hogy hiányzik. Rá 3 hónappal találkoztunk mert anyának a névnapja volt és jöttek be a nagyszüleikkel. Akkor beállt a bolt sarkába( kicsi a bolt és anya pont dolgozott) és meg a bolt másik végébe. Lehajtott bús fejjel ment ki, én meg azt hittem h szerelmi bánata van. Kérdeztem anya barátjától, h mi volt a baja, ő azt monddta, h az volt h nem pusziltam meg mnjt a nagyszüleiket :// de nem tudom mit érez irántam. Nem tudja h már nem vagyok szemüveges, mert azért nem pusziltam meg, mert egyrészt nem tudtam mit szólnának hozzá a tesójával, másrészt elég ügyetlen vagyok és kimartam volna az arcát, ha rossz helyzetbe van :(((

én nagyon szeretem, de túl messze van 60 km-re. és a távoli kapcsolatok állt.ba nem működnek. sírtam már miatta eleget, és ma megpróbáltam elnyomni az érzést. mostansáig sikerült de folyomatosan rajta jár az eszem :(

Most mit tegyek?


2013. júl. 25. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Maszturbálj.
2013. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős...

Felejtsd el

2013. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen azt kihagytam h a sok rosszakaró ill. nemnormális válaszoló kiméljen!
2013. júl. 25. 21:24
 4/4 anonim válasza:
háát:ss nekem már mondták, hogy jobb a távkapcsolat..bár én nem nagyon hiszem el.. ha mindketten bíztok egymásban és szeretitek is egymást nagyon, akkor próbáljátok meg.. de ha nem megy..:/ idő kell és próbáld meg másra terelni a figyelmed..menj el futni tölts több időt a barátaiddal stb..
2013. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!