Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi amit érzek?

Figyelt kérdés

Érdekel a véleményetek.Én vagyok a lány.Az inkább problémás hogy messze lakik tőlem akit szeretek.

De ,szerintetek igaz amit érzek,nem fellángolás?


A helyzet:

-Több mint 1 éve szeretem

-Külföldön lakik az illető,de én oda is kimennék érte,csak az érdekelne,hogy tudjak vele találkozni,vele legyek

-Nem csak azért szeretem mert jóképű

-Nagyon jól el tud(t)unk beszélgetni

-Most ritkán tudok vele beszélni,de gyakran eszembe jut

-Néha kicsit úgy érzem mintha "üres lenne" a szívem ,hogy nincs itt

-Fiatal vagyok még,és nem volt senkim, de volt egyszer kétszer hogy valaki megtetszett.Ez viszont elmúlt egy idő után ,és utána megint ő jutott eszembe

-Most is,úgy érzem hogy csak ő kellene nekem igazán,számomra legyen akármilyen jóképű is egy másik pasi,nem ugyanaz lenne

-Volt,mikor azt gondoltam,hogy akkor inkább egy jó darabig senki,mert csak ő érdekel.

-Várni is várnék rá,akár éveket is



Talán nevetségesnek tűnik hogy ezt mind leírom és ilyen kérdést teszek fel.

De ha más lenne a helyemben,nem lenne nevetséges.


Az ő oldaláról most nem írok semmit.Az érdekelne,hogy az én helyzetemről mit gondoltok...

És,ne ítéljetek el azért mert fiatal vagyok.


Igazából,én igazinak érzem az egészet..de..azért megírhatjátok hogy ti hogy látjátok.


Köszönöm előre a válaszokat.



2013. júl. 24. 21:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként volt,amit kihagytam,de mindegy.
2013. júl. 24. 21:09
 2/8 anonim ***** válasza:

"De ha más lenne a helyemben,nem lenne nevetséges." Ezen behaltam, aranyos :D:)


Szerintem ritka az ilyen elköteleződő lány, főleg fiatalon. Lehet, hogy karmikus találkozás?

2013. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Gondolkodj el azon , hogy mit jelent ő számodra és bármilyen helyzetben társa tudnál lenni . Ha megleled erre a választ , akkor arra is , hogy ez csak fellángolás vagy más, komoly dolog. :)
2013. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bármilyen helyzetben,ha szüksége lenne rám,melléállnék.Nem hagynám magára.


:) Köszönöm mindkettőtök válaszát.

2013. júl. 24. 21:18
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébként,ha van kérdésem,vagy beszélgetnék bővebben a dologról,írhatok nektek privit?


Akár most,vagy mikor ráértek.

2013. júl. 24. 21:58
 6/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? A külföld elég tág fogalom, külföldön hol? Ő szeretné hogy kimenj? Ez a legfontosabb kérdés.
2013. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,harmadik.Írtam privit.
2013. júl. 24. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
velem ugyanez :// irj privit ha gondolod :)
2013. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!