Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tisztességesnek tartjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztességesnek tartjátok, amit az állam abortusszal művel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a tablettás módszer nem elérhető, kötelező a tanácsadás, stb.

2013. júl. 25. 22:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy a tanácsadás hogy s mint van.


A tablettás módszer tiltása szerintem butaság.

2013. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%

Igen, annak tartom.

Védekezésre kéne sokkal nagyobb hangsúlyt fektetniük a pároknak és akkor nem lenne ez az abortusszal.

2013. júl. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Azért az abortusz nem egy sétagalopp, szóval nem biztos hogy jó, ha csak úgy a shoppingolás közben beszalad a lány egy abortuszra... viszont azért ha valaki ma nem akarja megtartani a gyerekét mert csak, akkor el tudja vetetni, nincs senki szülésre kötelezve. Én nem szeretnék nagyobb liberalizációt sem, mert azért legyen ez leszabályozva, de szigorítást sem szeretnék, mert azzal csak az illegális magzatelhajtás lesz több.
2013. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Annak. Ne akard a gyógyszeres abortuszt, egy nő megosztotta valahol ezzel kapcsolatban az élményeit, és még olvasni is borzasztó volt. A kötelező tanácsadás által le lehet beszélni az anyát az abortuszról. De igaza van az előttem szólónak, inkább a "baj" megelőzésére kellene koncentrálni.
2013. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok nagy abortusz-párti. De egy magazinban olvastam, hogy egyre több nő megy külföldre a modern módszerek hiánya és a bánásmód miatt.
2013. júl. 25. 23:08
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom... én vajdasági vagyok, de itt nem tesznek semmiféle tágítót, hanem csak elaltatnak, elvégzik a műtétet, fölkelsz, és már mehetsz is. A tablettás módszer sztem durva lenne... meg semmiképpen ne legyen már otthon elvégezhető módszer. A kötelező tanácsadást meg hülyeségnek tartom, mert hadd döntse már mindenki el maga, h akar, vagy nem akar, ha már becsúszott..
2013. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Bummer ***** válasza:
55%

Inkább legyen abortusz mintsem kukákból és folyóból szedjék ki a gyereket, az anya meg megy a sittre és dupla élet bukott. (nem tudhatja senki ki jut el idáig, beszélnek szülési depresszióról, társadalmi devianciákról is, stb, az emberi agy bonyolult.)

Amúgy minden lélek maga válassza születése előtt hol és mikor akar világra jönni, ha nem születik meg, vagy ha igen az úgy volt tervezve.

2013. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
21%
Nem tartom tisztességesnek, hogy engedélyezett ez a gyilkossági forma.
2013. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%
Azért olvassatok utána, hogy mit takar az abortusztabletta, az sem olyan mint pl az esemény utáni. Az sem annyi, hogy shoppingolás közben veszel egy narancsos Cappyt és bekapod. Ahhoz is ugyanúgy be kell feküdni a kórházba, stb. Csak sokkal kisebb az esélye a szövődményeknek. A neten terjedő "tapasztalat" meg csak elrettentés egy bigott kútfőből.
2013. júl. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

"De egy magazinban olvastam, hogy egyre több nő megy külföldre a modern módszerek hiánya és a bánásmód miatt."


Azért manapság nem kötőtűt szurkálnak fel, elég kíméletesen végzik.

Bánásmód... hát, nem tudom. Az egész egészségügy úgy sz....r ahogy van, akkor is úgy beszélnek veled sok helyen, ha csak a lábad töröd. Nekem egy élményem van abortusszal kapcsolatosan, a gyerekem majdnem koraszülött lett, ezért befektettek 2 hétre. A többi ágyon naponta váltották egymást az abortuszosok, én nem láttam, hogy olyan rosszul bántak volna velük. Volt kedves és aranyos nővér, volt Brünhilda típusú mogorva, de az még a hasas kismamákat se ugrálta körbe.

2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!