Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek csak a humoros férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok egy humoros, vicces ember. Inkább komolyabb. De miért lennék humoros, viccelődős, amikor se barátnőm-feleségem-gyerekem, se munkahelyem nincs. Ettől nem nagyon lehet humorizálni.


Ha a nők sorra elkerülnek, elutasítanak. De ugyanez van a munkahelyeken is. Mondjuk az utóbbit meg lehet érteni a rossz állami helyzet miatt.



2013. jan. 21. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát nézd... szerintem nem olyan nehéz munkát találni..

csajrészről pedig senki sem akar egy besavanyodott fapofával lenni.

2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb nőnek fontos a humor. Másképp nem lehet túlélni az életet. :D
2013. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez hátrány. Az egyetlen megoldás, hogy nem akarsz barátnőt. Kevesebb stressz (tehát könnyebb az élet egy fokkal), és lehet hogy valaki az empátia miatt szeret beléd.
2013. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Humorérzéked legyen. A "vicces" poénkodó ember ellenszenves nekem, egy felszínesség van gyakran mögötte. De finom humorérzék- az jó, és kell is. Meg könnyebben viseled a nehézségeid.. remélem mielőbb találsz munkát. Egy kicsit ezt is lazán kell..- megyek, megpróbálom, lesz ami lesz. Nem vettek fel? -úgy kell nekik, az ő bajuk, nem tudják mit veszettek. Fel a fejjel!
2013. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 21. 15:31
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Én is itt szívom meg az egészet, hogy szar a kisugárzás.

Hiába a jóféle külső,meg diploma, meg nem vagy hülye sem, ha egy túl komoly , állandóan rosszkedvű hideg egyén vagy.

A nők félnek, be vannak szarva az idegenektől, legyen az jó kinézetelű akár, akkor is.

Egy senki, egy ellenségnek tartanak. Mindaddig amíg jellemben nem bizonyítod az ellenkezőjét.

Ehhez meg tudnod kell mentális szimpátiát teremteni jó beszédkészséggel, jó kapcsoaltteremtési képességgel, azzal hogy haverkodós vagy, jó a dumád, és ami a kulcs,hogy legyél vicces, mert az ilyen röhögi majmok akik tudják oldani a feszültséget amit a nő érez.

mint amikor a doktorbácsi felnyitja a beledet, ha egy unott pofa, akkor jobban fáj, mintha aranyos vicceket mesél közben, máris nem érzed annyira rosszul magad miközben belédvájga a pengéjét. Így vannak ezzel a nők is az ismerkedésnél.

Ha mosolygós humorman vagy ,akkor helyes, ha komoly, akkor pszichopata sorozatgyilkos emberiségellenes Adolf Hitler reinkarnáció aki most készül világuralomra törni, és gyerkekeket eszik reggelire, nőket meg vacsorára. Ennek leszel tartva. Mert a nők paranoid előítéletekkel teli gyagyások kis kivétellel.

Azok a jó nők,akik komoly kemény faszit akarnak maguknak, nem egy nyegle humoristát ,csesszék meg...

2013. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Figyelj én olyan vagyok mint egy deszka.Zárkózott,komoly alig beszélek,nincs humorom(józanon) és a tekintetem is tiszta üres mindenki szerint...És mégis volt már pár barátnőm akik pont ezt szerették!
2013. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jan. 21. 16:12
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként régen a 60-as-70-as években nem számított a humor párválasztásnál. Csak mostanság. Akkor mi lesz még a jövőben?
2013. jan. 21. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Humor, magabiztosság, céltudatosság, életrevalóság, érzelmesség, kedvesség, ezek mind fontosak. Nálunk is rengeteg most a probléma, de igyekszünk a párommal felvidítani egymást és a legtöbbször sikerül is. Neki nagyon jó humorérzéke van én örülök és nem hagyja, hogy legyőzze az élet akkor sem, ha minden veszni látszik. Természetesen vannak olyan helyzetek, amiket nem lehet, nem is tud az ember elviccelni, soha nem vártam senkitől, hogy mindig röhögjön, mint a fakutya. De azért általánosságban fontos a humor, sokszor segít átvészelni a nehéz időszakokat. Ha meg éppen nincs nehéz időszak, akkor is kell a nevetés, a viccelődés, egy kis felszabadultság a sok komolykodás mellett. :)
2013. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!