Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran nézegetitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran nézegetitek az exetek adatlapját?

Figyelt kérdés

Míg együtt voltam vele, addig nem foglalkoztam vele, miután szakított velem, folyamatosan azt nézegetem, hogy mit lájkol, mit oszt meg, mikor van fenn chaten. Miért van ez.

Ti, hogy vagytok ezzel?

Aki szakít, az is nézegeti vagy csak akivel szakítanak?


2013. júl. 25. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semmilyen :D
2013. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a jó ha nem nézzed. Egy idő után elfelejted. És azt veszed észre magadon, hogy már nem is kell.
2013. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
soha. ha vége akkor vége, nem segíti elő a felejtést és a tovább lépést ha nézegeted.
2013. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Itt mindenki nagyon erős. :)
2013. júl. 25. 23:24
 5/12 anonim ***** válasza:
fordított kérdés?
2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Napi szinten megnézem a jelenlegi exem adatlapját. Elég csúnya szakítás volt. Nem azért, mert hiányzik, vagy valami, de megnézem. De mindig csak a legutóbbi exemet nézegetem.
2013. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mikor szakítottatok? Ki szakított, te?
2013. júl. 25. 23:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Érdekes volt, mert ő szakított, "élni" akart, be is csajozott. De mindenáron békülni akart, de nem békültem. Nem régi a dolog, 2 hónapja történt.
2013. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igazából nem volt az exem, de nagyon szerettem, és bármit megtettem volna érte. És meg is tettem... Na de, hogy válaszoljak: Majdnem naponta, mert 11 év borzalom után lezártam a dolgot azzal a büdös r*banccal. És érdekel észreveszi-e, vagy "beszól" esetleg. Mert akkor kapni fog pár sor megalázást az fix. (Ne érts félre, nem vagyok sem idegbeteg, se vadállat, de amit kaptam tőle... 9 év alatt míg szerettem le se sz*rt, 6 számjegyű összeggel megrövidített, én mindent megtettem amit csak lehetett, és erre összejött az akkori legjobb barátommal, majd közösen hátba támadtak. Bocsi a hosszúságért, de gondoltam jobb, ha érted miért teszem.
2013. júl. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én mikor szakítottam anno, végleg letöröltem mindenhonnan.

azóta nagyritkán tévedek a lapjára, a megmaradt közös ismerőseink miatt ugye, (ők nem törölték). Átlagban havi 1 szer ha ránézek, de nemjellemző.

2013. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!