Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam Neki, mit tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam Neki, mit tettem majdnem?

Figyelt kérdés
Néhány hete osztálykirándulásra mentünk az osztállyal. Van egy osztálytársam, aki iránt sokkal többet érzek, mint barátság (úgy érzem Ő az igazi), de ez fordítva nincs így. Viszont mint barátok jól elvagyunk. A táborban viszont a többiekkel kicsit ittunk (nem sokat ittam, csak éreztem, hogy könnyebben merek megszólalni). És utána jó páran az egyik házban voltunk, mikor is mindenki kiment, kivéve az illetőt, és engem. Éjszaka révén elég romantikus volt a szoba, és mivel a szégyenlősségem az ital miatt nem akadályozott, majdnem megcsókoltam. Ő ebből semmit nem vett észre, mert csak bennem játszódott le, viszont megígértem Neki, hogy őszinte leszek hozzá mindig. Ezért is szeretném elmondani Neki ezt, és azért is, mert kicsit úgy érzem, el kéne mondanom. Hogy hogyan érzek azt tudja, és haragot nem tud tartani. Emellett nem is csinál nagy ügyet ilyesmiből. Viszont kérném a véleményetek, Ti mit tennétek? (Azon kívül, hogy meg is kéne csókolnom, mert azért az kicsit sok lenne) Illetve ha azt mondjátok, hogy el kéne mondanom, hogy kéne ezt megtennem? Levélben (papírra kézzel írott változatra gondolok), vagy inkább a szemébe illene mondanom? Elnézést a regényért, csak nem szeretnék érthetetlen lenni számotokra. Köszönöm előre is!

2013. júl. 26. 01:55
 1/10 anonim válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány?
2013. júl. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is sok dolgot lejátszok a fejemben nap mint nap, mégsem mondom el mindenkinek, aki részt vett a képzelgéseimben, hogy mi volt :D


Az, hogy "majdnem megcsókoltam" nem ad semmi olyanra okot, hogy el kéne mondanod neki. Ha már ennyire ilyet akarsz, akkor simán csókold meg, abból veszi majd az adást.

2013. júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
18 éves múltam, és fiú vagyok. (Természetesen a illető lány)
2013. júl. 26. 01:58
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
úgy lenne az egyenes ha elmondod neki ha elmondod a szemébe mondjad
2013. júl. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
ha nem csinálsz belőle nagy ügyet mint én se csinálnék ne mondjad mert nem történt semmise bűntudatod ne legyen :D
2013. júl. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bummer ***** válasza:

Ha barátok vagytok és tudod, hogy ő ennyit akar, akkor jobb ha egyszer váratlanul azzal reagálsz neki rá nézve, hogy meg akarlak csókolni.

Ettől tuti kicsit lefagy, de legalább mind ketten nyertek időt hogy összeszedjétek magatok. És a többi magától megy, ahogy az életben lenni kell, vagy így vagy úgy.

El nem titkolhatod, mivel egy barátságban nem érezhet többet az egyik. Megcsókolni meg nem ajánlatos, ha tudod, hogy nála ez nem nyerő az irányodból. :)

2013. júl. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Szívesen megtenném, de azért ennyire talán mégse kéne hirtelen a semmiből, nem hiszem, hogy értékelné ezt a fajta őszinteséget. (Mondjuk egy pofont biztos kapnék, de legalább nem érteném félre a reakcióját) Viszont a hirtelen szóba hozás ötlete eléggé megfogott. Így a szemébe is mondanám, meg tényleg lenne egy kis időnk, mert erre nem hiszem, hogy egyhamar tudna reagálni. Bár a titkolás is megoldás lenne egy ideig, egyszer biztosan megtudná, akkor meg már érdemesebb most elmondanom Neki, mivel iskolaidőben ez okozhatna gondot.

Ui: Kérlek titeket, ne húzzátok le a másik válaszát. Mindenki a saját meglátása szerint válaszol, így kár is lenne. Mellesleg ezek tanácsok, végül mindenképp nekem kell eldöntenem, mi legyen.

2013. júl. 26. 02:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Áh, szóval te vagy a fiú. Így már más. Azt hittem lány vagy... úgy egyszerű lett volna, mert ha egy srác megsértődne a csókodra, az kb. 1000/1 eséllyel történhetne meg :D De így valószínű, hogy nem fogadná jól.
2013. júl. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te vagy az Dani?
2013. júl. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kipukkadt Sárkány:

Igen, épp ezért nem is akartam így "közölni" Vele, mert szeretném tiszteletben tartani az akaratát. :)


#9: Nem, én Józsi vagyok a szomszédból. Valódi nevet pedig nem írnék, hátha valahogy eljutna hozzá.

2013. júl. 26. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!