Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan, hogy a nők szeretnek szexelni, miközben a legtöbbnél ennek ellenkezője tapasztalható?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a nők nem a szexet, hanem a JÓ szexet szereti. de azt mindennél jobban!
2013. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek,csak nem mindenkivel.
2013. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megdugtad a legtöbb nőt? Vagy honnan veszed ezt?


Nem általánosítok, én magamból indulok ki. Egyéjszakás kalandom sosem volt. Barátommal pedig írtó jó a szex és imádok is vele szexelni.


Ha eddig negatív tapasztalataid voltak. Akkor vagy olyan csajokat fogtál ki, akik tényleg nem szeretnek szexelni. Vagy olyan szörnyű voltál, hogy miattad nem volt jó a szex nekik.

2013. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

gondolom béna vagy az ágyban

az exemmel én sem szerettem csinálni,de attól szeretem a szexet

2013. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a kielégülés sokszor érzelmekhez kötött. Ezért aztán van akivel imádunk szexelni, de sokan vagyunk olyan kapcsolatban hogy szeretjük az illetőt, de a szex nem király vele....olyankor nem szeretünk szexelni.
2013. júl. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak veled nem jó, ezért ellenkeznek.
2013. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos, eszerint jó bénácska lehetsz - már bocs. Valamit tuti rosszul csinálsz, mert a nők szeretnek szexelni - ha jó a partnerük.
2013. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szeretünk szexelni. de mégis hogy tapasztaltad az ellenkezőjét? ha meg nem szeretünk,akkor azzal a valakivel nem szeretünk csak.
2013. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretnek csak ezekszerint nem veled :D
2013. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!