Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írják olyan sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják olyan sokan, hogy a kicsi mell is lehet vonzó?

Figyelt kérdés

Nem csak a nagyobb melleket nézem meg, de szerintem az emberek (főleg a férfiak) többsége a nagyobb melleket nézi meg az utcán, strandon és egyéb helyeken. Gondolom ennek evolúciós gyökere van, mert azt tartjuk vonzónak az ellenkező nemen, ami minél jobban eltér a saját testünktől. Azonban egy férfi, akinek a kisebb mellek tetszenek, az nem látens homoszexuális valamennyire? Mert a kisebb mell az férfias.

Olyan válaszoktól kíméljetek, hogy "ízlés kérdése" és társai, köszönöm.



2013. júl. 23. 11:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy gondolom, hogy aki szép, az kissebb mellel is szép, nem kellenek akkora mellek, mint egy kosárlabda, mert az már undorító ( szerintem ).A mellei miatt senki nem lesz szép.Miért lenne homoszexuális valaki, mert a kissebb melleket szereti?:D Ott van az a szó, hogy kissebb, aki nem deszka, annak van melle és ez a lényeg :D
2013. júl. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem inkább az a látens buzmó akit nem izgat 2 kis,formás,kerek,feszes mell..
2013. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
De említettem: a kisebb mell férfias, hiszen mi másért tartanánk vonzónak, ha nem azért mert eltér a miénktől? De ha csak két szúnyogcsípés (direkt túlzok), akkor abban mi a vonzó?
2013. júl. 23. 11:24
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Jah, itt amúgy két képpel legalább a példát jó lett volna szemléltetni. Erről így nem lehet véleményt alkotni, kinek mi a kicsi és nagy. Meg ha jól tudom nem csak ez a két szélsőséges véglet létezik.

Na mind1, kedves kérdező szerintem téged nem a kis melledért kerülnek a férfiak ha erre akarsz kilyukadni.

2013. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
56%

természetesen.

viszont van olyan akinek egyszerűen tökéletes a pici cici.

Miért kellene hogy mindenkinek nagy lógó kannái legyenek?!


inkább az az elszomoríto hogy sok fiatal lányak már msot lógnak a mellei.

nos esetemben ezerszer inkább legyen pici tinicici, mintsem lógó mell, soralátát melbimbóval. fújj.

megint más a helyzet a formás nagy mellekkel. vonzó persze, mért ne lenne az. ugy mint a lányoknak a kidolgozott féefi test.

így vagyunk programozva. ezek a másodlagos nemi jellegek. :) viszont a természet törvényibe beleszól már a józan ész, és az ízlés kialakulás is. nameg a dolog, hogy bizonyos szintig válogathatunk. ésha ez ígyvan mirét oylannal jöjjünk össze aki nemfeltélten az esetünk?! :)

2013. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
13%
Akinek a kicsi mellek tetszenek nem volt még dolguk nagyobb mellel szerintem a nagyobb jobb meg több is jobb velük játszani mint egy kicsivel!
2013. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
81%

Te szimplán gyökér vagy kérdező :D

Először is igen, azt nézi a pasik többsége mert veri a szemét hogy mekkora... És addig szép amíg melltartóba van utána marhán nem mert a nagyon nagyok nem feszesek és nem is formásak pláne ha már nem huszonéves a cipelője. Egy kisebb feszes és formás cickó melltartó nélkül sokkal izgatóbb látvány mint egy lógó tejcsárda.

Ja és akkor amelyik nő a dagadtabb pasikra bukik az meg lezbikus mert a zsírcsöcsökre hajt vagy mi az isten? :D idióta...

2013. júl. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
72%
Én is megnézek egy nagyobb mellet, de egyáltalán nem vonz annyira, mint az átlagos vagy kisebb méretű. A kisebb jobb, jobban lehet vele játszadozni, izgatni. :) Én imádom ezt. Külön sértésnek veszem, hogy látens homározol...
2013. júl. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Antimod ***** válasza:
85%

"Gondolom ennek evolúciós gyökere van, mert azt tartjuk vonzónak az ellenkező nemen, ami minél jobban eltér a saját testünktől."


Az emberek nem gépek. Ha pedig ez igaz volna, akkor minden pár karcsú-kövér, fekete hajú-szőke stb. volna.


Mitől lenne látens homokos? :D Sokfélék az emberek, van, akinek a "húsos" jön be, másnak a deszka, másnak az arányos, másnak a hosszúkás. Így van ez jól. Ha evolúciós okokból csak egyfajta nőtípus jönne be a férfiaknak, akkor minden nő egyformává válna hosszú távon, nem igaz? :)

2013. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

#4

Nem zavar, hogy kerülnek a férfiak, mert én is az vagyok. :D


#5

Nem csak kannák és szúnyogcsípések léteznek, ezt azért tisztázzuk, de összességében igazat adok neked.


#7

Válaszod jelentve. Nem tudom miért lennék idióta.


#8

Akinek nem inge, nem veszi magára, tudod.

2013. júl. 23. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!