Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gombás fertőzés vagy más?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gombás fertőzés vagy más? Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Kb egy hete lepedékszerű fehér valami jelent meg odalenn és viszketett szóval gondoltam gomba, ezért megpróbáltam megelőzni kenőccsel . Viszont egy nappal ezelőtt próbálkoztunk a barátommal , mert őt különösebben nem zavarta a dolog és amint bekerült ,aminek be kellett kerülnie éles fájdalmaim lettek a méhem környékén és órákon keresztül mozdulni nem tudtam . Nagy lehet a baj? Valami gyulladás? 17/L

2013. júl. 26. 22:22
 1/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Mert nőgyógyászhoz luxus elmenni ugye? Amiről te azt hiszed, hogy csak gomba lehet nem is az. És most, hogy a barátod is járt benned, lehet ő is elkapott valamit.
2013. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint felhívtam a nőgyógyászom ,de nyáron sokan vannak szabadságon ,tudod ;)
2013. júl. 26. 22:28
 3/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Igen és más nőgyógyász nincs ugye?
2013. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem mindegy ...
2013. júl. 26. 22:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyulladásod van,nem mondom mivel kezeld mert ezt orvosnak látnia kell.
2013. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. júl. 26. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Hüvelygyulladás. Kúp és krém kell, de elképzelhető, hogy antibiotikum is. Mindenképpen fel kéne keresned egy nőgyógyászt. Ha a magándokid szabadságon van, akkor sztk. Nem játék, hamar kezelni kell.
2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Par hete en is igy jartam, a nyaralason felfaztam es nem volt kenocs, (kulfoldon azt se tuttam hol tudnam megvenni) hat hagytam, par napra ra turos feher valadek jott ki, mihelyst hazaertunk vettem huvelytablettat es kenocsot mert kiderult h gombas fertozesem van, nekem is fajt a mehem, a huvelyem raadasul viszketett is!

De szerencsere par nap utan meggyogyultam.

Elvileg 3 napig kellett volna napi ket upot hasznalni de mivel 1 egesz hetig nem kezeltem tovabb hasznaltam, 5-6 nap eleg volt h kigyogyuljak. Szerintem neked is ez lehet a bajod, kremed van huvelytablettat meg tudsz venni gyogyszertarban, DM-ben meg Rossmanban is. :)

L/17

2013. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 -=Koldus=- ***** válasza:
Sztem meg ez a "sztem ez és ez lehet a bajom, ez jó lesz rá" rohadt veszélyes, de ti tudjátok...
2013. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat 7. és 9. :)
2013. júl. 26. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!