Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem első bulijába hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első bulijába hogyan könyörögjem el magam? 17L

Figyelt kérdés

Anyu nem szívesen enged el sehová, és még sosem volt olyan, hogy éjfél után jöttem haza. Na most, elhívtak egy buliba ami nagyon szuper lesz, az én körömben (van egy érdeklődési köröm, aminek van pár rajongója) ez az év bulija, szóval nagyon szeretnék elmenni, de hajnali 4-ig tart! Most mit csináljak, hogyab győzzem meg anyut? Fé hónapom van még addig. Még sosem voltam bulizni.

17L


2013. júl. 26. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kimászol az ablakon, a mutert meg szard le, ha az év bulija, akkor ott a helyed, ahogy nekem is :P
2013. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kockáztatnék. Megkérném a helyedben anyudat, hogy hagy aludjak a 'Katinál'.

A bulit nem említeném meg.

Ha pedig kiderül, akkor a fejéhez vágnám, hogy tudtam, hogy nemet modott volna és hogy én nem így fogom nevelni a gyerekemet, hogy ne merjen elkéreckedni egy partyba.. Bár ez egy kicsit durva, tudom.

2013. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TucoRamirez válasza:

1. először tegyél igéreteket, hogy cserèbe ez meg az..(tanulas, hazimunka, attol fugg nalatok mi a fontos)


2. van fel eved puhitani,tehat jarj el tovabbra is, bizonyitsd, hogy megbizhato vagy!


ha semmi nem jon be , menj el akkoris, az év bulija.megérhet talan egy kisebb buntit..


remelem valamit segitettem!

2013. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most én leszek a gonosz válaszoló, de: 17 évesen nem kell kimaradnod hajnali 4-ig. Az, hogy elmész egy koncertre, és hazaérsz 1-re aszondom' egyekukac, normális. De az, hogy haza se mész aludni, hanem kint vagy egész éjjel... Megértem anyádat, ha nem enged el, és ne hisztizzél emiatt kérlek. (Gondolom ital is lesz, ezzel sincs baj - módjával - lásd megerőszakolt lányka :/) Minden évben van év bulija, ha meg valaki azért leszól, mert nem mentél, akkor az annyit is ér.

F17 - amúgy milyen buli lenne ez? :D

2013. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ez nem egy szokványos buli, mondom van egy érdeklődési köröm, és ennek van az országban, hát olyan 10.000 rajongója. Szóval ez ilyen speciális buli lesz. Igazából én is jobban örülnék, ha előbb vége lenne, nem szeretnék reggel hazajönni. Inni tuti nem fogok, sosem szoktam, és ezt anyu is tudja.
2013. júl. 27. 00:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak bekábszereznék az italodat,aztán felvennék videóra ahogy megerőszakolnak.
2013. júl. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A hazugság nem játszik. Nálunk a bünti az, hogy anyu nem bízik meg bennem többé, a barátaimban sem, és végképp nem enged el sehová. Mar egyszer kijátszottam ez a kártyát, két éve, és most látszik az, hogy újra bízik bennem.
2013. júl. 27. 00:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Én megszöknék a buliba a helyedben.
2013. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én a helyedben nem tennék ilyen felelőtlen kijelentéseket,hogy nem fogok inni:D pia lesz,sok ember,a tömeg pedig elég nagy húzóerő,szóval fogsz inni:D egyébként anyud eléggé beszűkült lehet,17 évesen már kb mindenki bulizik...egyébként én is azt tudom tanácsolni,hogy tegyél valamit azért hogy elengedjen(takarítsd ki a konyhát/házat) :) 16/L
2013. júl. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Figyelj drága, apám alkoholista, elhiheted, hogy én tényleg nem fogok inni.... Egy életre megutáltam a piát, és eddig is kibírtam nélküle. Ital nélkül is jól tudom magam érezni.

De akkor majd kitakarítok addig mindent, meg jó kislány leszek, aztán hátha sikeresen el leszek engedve. :)

2013. júl. 27. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!