Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasi akkor is csókolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi akkor is csókolhat nagyon jól, meg lehet jó az ágyban ha még szűz és nem volt komoly kapcsolata?

Figyelt kérdés

2013. júl. 26. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem teljesen midnegy? A szerelmeddel így is, úgy is jó lesz. vagy te halmozni akarod a pasikat? nocsak, nocsak!
2013. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
első: te miről beszélsz amúgy? :D
2013. júl. 26. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy!!!

az állatvilában szerinted megkérdik hogy szűz e?:DD

a szűz is simán megdugja,na ez a pasiknál is így van,ha csak nem annyira béna a gyerek:DD


nálam azt hitte a csaj,hogy kamuzok,mert szerinte profi voltam mindenhogy,ennyit erről.

2013. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, bár lehet te egy vagy a tízezer közül.
2013. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát, én sem hiszem, hogy szűz létére egyből lepedőakrobata lesz, vagy sokáig bírja első körben.. :D
2013. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hát én például az első szexem során nem is mentem el..:D pedig olyan lánnyal voltam,akit szerettem/szeretek..
2013. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 megmondo007 ***** válasza:
56%
Szerintem igen csak megfelelő beállítottság és intuíció ipró képesség kell (én már csak sejtem hiszen beletartozom a kategóriába)
2013. júl. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen
2014. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csóklózni nem csak az ágyban lehet. Tehát az ágy az egy más téma.

Engem sem szólt meg a szüzességemet elvevö lány, aki nem is tudta, hogy nekem ö az elsö. Ugyanis teljesen spontán jött a szeretkezés.

2021. máj. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!