Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú! Nem hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú! Nem hiszem hogy ő is így érez. De ez most olyan fura. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályunkban és nagyon helyes,minden lánynak ő tetszik.. Az előző barátnője sokkal fejlettebb volt mint én és ezért esélytelennek érzem magam.Viszont a srác már mondta nekem hogy én amúgy nagyon szép lány vagyok és lájkolgatta facebookon a képeimet..Még nem írt rám és még én sem rá. Nemtudom mit tegyek mert nem tudom kiverni a fejemből.Szerintetek? (13éves vagyok)

2013. júl. 24. 00:00
 1/5 Dirty111 ***** válasza:
:D Mit tegyél? Akkor írj rá te ha már ő nem ír
2013. júl. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fészbukpatkááááányok :'D
2013. júl. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bökd meg
2013. júl. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom de félek ráírni mert ha valaki megtudja akkor onnan már az egész suli tudja és mindenki ki fog röhögni mert vannak igen pletykás emberek az iskolában..
2013. júl. 24. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Most tényleg! Azért röhögnek ki mert ráírnál egy srácra??? Ez hülyeség. Írj rá nyugodtan. Mellesleg, a barátok mindig ott vannak, legalább ők nem fognak röhögni ha mindenki más nevet. :)
2013. júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!