Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eselyem vele?

Figyelt kérdés
A tegnapi bulin egy srac egesz este velemvolt ,hajtott ram,kavari is akart de nem metem bele,nagyon bejon nekem is ,a gond csak az h egy 10-es skalan o 11-es en meg 8as ,tokeletes mindene a bore haja teste arca,de en kozelse vagyok ilyen ,a borom sem vmi allomszep a hajam se meg a testem se vmi nagyon kisportolt es nem tudom h a sracnak ez azxeste csak egy megingas volt vagy lehet nala eselyem?! az a baj h tul jonak erzem magamhoz,pedig nagyon bejon:/
2013. júl. 27. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
áááááá esélytelen.:( a srácok buknak az ékezetekre. nincs esélyed.:(
2013. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért érzed ezt, ha állításod szerint rád nyomult az este...
2013. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor te nem 8-as vagy azok alapján amit írtál,hanem olyan 6-os
2013. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg még buta is vagy, ezt kifelejtetted :)
2013. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
meg hülye is
2013. júl. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

KÉRDEZŐŐŐŐŐ HAHÓÓÓ!

Árulj már el valamit!

Mi az, hogy 10-es skálán 11-es, mikor még tökéletes ember sincs, nem még tökéletes fölötti? Vagy neki már minden megvan, ami a fiatalok körében menő? Pink rózsafüzér, fültágasz, neon converse cipő? Minden? Hogy kell ezt elképzelni?

Csak tudnám, hogy a fenébe lehet 10 kiba... szám közé kategorizálni egy embert... Árulja már el nekem valaki!

Hagyjátok a pontozást, inkább tanuljatok meg értelmesen, szóban(vagy írásban :D) összefüggő véleményt alkotni...akár a másik külsőjéről is, de a belsőjéről még jobb lenne.


Ki mondta amúgy, hogy ő 11-es, te meg 8-as? Magadról állapítottad meg, vagy átlagoltad a hasonlóan mély gondolkodású, kifinomult 14 évesek "wélcsijeit?"


Buta vagy...bocs, de buta vagy...


17/L

2013. júl. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Csak tudnám, hogy a fenébe lehet 10 kiba... szám közé kategorizálni egy embert... Árulja már el nekem valaki! "


,,,mm,,igen, mondja miss 17/L,, áááh ne is zavartasd magad kérdező, végül is nem gáz hogy magadat jóval a maximum pont határ azaz !17! pontra helyezed!,


és a ehm nem megfelelő magatartásod már nem is kommentálom inkább "

Buta vagy...bocs, de buta vagy... " ..egyesek mit képzelnek magukról,, cch

2013. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!