Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők miért nem hagyják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért nem hagyják már abba ezt az idejét múlt játékot?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy ma már mindenki számára egyértelmű, aki valaha közel került lányhoz, hogy a külvilág számára megjátszott "jégkirálynő" szerep csak egy színjáték. Ugyanúgy szükségük van párkapcsolatra, ugyanúgy szeretik a szexet és vágynak rá és ugyanúgy vannak gyengeségeik, pl. ők is elcsábulhatnak, stb...

Akkor viszont miért kell még most is ezt az egészen elavult színjátékot előadniuk? Igen, tudom, női büszkeség, meg nehogy könnyűvérűnek nézzék őket, de igazából aki ért a nőkhöz, vannak tapasztalatai, az tudja, mi az igazság, ezzel max. a szűz és tapasztalat nélküli srácok téveszthetők meg, más nem.

Akkor meg?



2013. júl. 27. 22:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert van igény rá. Ha megfelelő lenne férfiak és nők közt a viselkedés, nem lenne rá igény, szükség.
2013. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért, mit akarsz? Hogy egyből odaadják magukat neked? Akkor meg az nem tetszene. Ha meg nagyokat csalódtál néhányunkban, akkor ne minősítsd egyszerre az összes nőt, mert ez általánosítás. Női büszkeség? Még mit nem. Fel sem érhet a férfi büszkeséghez...
2013. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kell olcsón adni magukat, de amit manapság művelnek, az is túlzás.
2013. júl. 27. 22:24
 4/18 anonim ***** válasza:
ennyi kell,kicsit dolgozzunk meg értük.
2013. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"megjátszott "jégkirálynő" szerep csak egy színjáték."


Vagy nem.


Egyébként meg aki meg azonnal odaadja magát, az meg r*bancozva van. Nektek tényleg semmi nem jó.

2013. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Mi túlzás? Döntsétek már el, mi kell. És egyébként baromi vicces, hogy magadat beállítod a sokat tapasztalt "férfinak", aki ért a nőkhöz, téged nem lehet ám csak úgy átverni, mint a szűz fiúkat. Ezzel szemben nekem nagyon úgy tűnik, hogy semmi érzéked az igazi nőkhöz, az udvarláshoz, a kitartáshoz. Na nem baj, ráfogni a másik nemre a saját bukásainkat a legkönnyebb.
2013. júl. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha nem rib.ancoznák le azt, aki nem adja ezt a színjátékot, akkor talán nem csinálnák a nők sem.
2013. júl. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
82 %, neked mi bajod van velem? Muszáj volt belekötni a mondandómba?
2013. júl. 27. 22:38
 9/18 anonim ***** válasza:
Mások meg azt írják, hogy nem kell nekik olyan lány, akit nem kell sokáig zaklatni, mert ha neki könnyen adja magát, akkor biztosan másoknak is...
2013. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Mibe kötöttem bele? Elmondtam a véleményemet. Vagy fáj az igazság? Amúgy nagyon megtisztelő, hogy így kiemelsz a tömegből, nem mintha másoknak nem egyezne a véleménye az enyémmel, ahogy látom.
2013. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!