Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk számotokra milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbie girl kérdése:

Fiúk számotokra milyen egy "tökéletes "lány?

Figyelt kérdés
hosszasan leírnátok?! külsőleg belsőleg..

2013. júl. 28. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mind a Neo Enikő :)
2013. júl. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

csendes, békés, van logikája, nem olyan intoleráns mint a társai, nem parancsolgat, nem gúnyolódik, nem tisztaságmániás és hedonista.


Külsőre? Sötét szemek és haj. Esetleg vörös sötétebb árnyalata. Alkat igazából mindegy, túl vékony ne legyen. Magaság úgyszintén mindegy.


Kizáró tényezők: dohányzás, drog, death metal, underground rap, cigánysághoz tartozás, elkötelezett politikai irányultság (mindegy melyik párt), bicikli-imádat, macska, alkoholizálás, idegbeteg anyja vagy kidobóember fivérek.

2013. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Aranyos,kedves,nem piás/bulizós,nincs túl a 20. kapcsolatán,nem mindig a másikban keresi a hibát,a rock-ot nem szennynek tekinti,nem mond olyat,hogy "a média mossa az agyat,ezért nem is tévézek".


Külsőre nincs ideálom,de ne legyen túl kövér,hanem olyan átlagos inkább.

2013. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Na akkor negyedik, én vagyok a tökéletes a számodra! :D Bár lehet, hogy a fiatalságom miatt (17) nem illünk össze korban.

3., furcsák a kizáró tényezőid: macskák, bicikliimádat?? :D Mindkettőt nagyon szeretem, hogyhogy ezeket nem tolerálod egy lánynál?

2013. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

18 vagyok,úgyhogy nem vagy annyira fiatal :)

Ha akarsz,akkor írhatsz :)

2013. júl. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, először is nem kérdez ilyen h.ülyeségeket...
2013. júl. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Külső: Szem színe: Kék Haj: Barna, hossza nem számít.

Belső: Legyen belevaló, vicces, okos, kedves.


Végül is most leírtam azt a lányt, akinek udvarolok. ;)

2013. júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Barátságos, Ömlik belőle a parfüm mintha abba fürdött volna, hatalmasak a mellei kb:xxl, olyan akinek nyugodtan ketté kúrhatod a pináját és csak fröcsög a gecci!!! A végén meg lenyeli még a síkosító tubust is!
2013. júl. 28. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 mintha az első szó csak véletlenségből került volna oda.
2013. júl. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!