Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is tökéletes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tökéletes egy lány, ha meg van ez a 4 tulajdonsága?

Figyelt kérdés

1. Ha kell úgy megtudod vele beszélni a dolgokat, mintha a lelki társad lenne, mert nincsenek tabu témái, és úgy el tudsz vele szórakozni mintha a legjobb haverod lenne.


2. Ha kell anyáskodik feletted, mos rád ha úgy van, főz,

szeretetet ad, simogat, és úgy érzed te vagy a mindene.


3. Néha kislányossá válik, olyan kis cuki, hogy majd meg tudnád zabálni, odabújik hozzád, olyan érzést vált ki belőled, mintha te lennél az ő testőre, és senki nem bánthatja ha ott vagy mellette.


4. Szex terén szenvedélyes, tüzes, de tud vad is lenni, megmutatja az erotikus oldalát is, amit amúgy kislányos bájával leplez, élvezi az aktust az első perctől az utolsóig!!!


Sosem gondoltam, hogy találok egy olyan lányt, akiben ott

van mind a négy tulajdonság, amivel meg lehet fogni.

(engem nem tudom mások hogy vannak vele).

Egyszer mégis találtam egy ilyet, bele is szerettem rögtön, mikor megláttam sosem felejtem el azt a pillanatot. És ezzel így le is írtam a volt barátnőm jellemét, akit sosem fogok elfelejteni, de sajnos mér elvesztettem!!! :/


20/F


2012. nov. 9. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha még egy ötödik tulajdonságot is hozzá tennénk: tisztel annyira, hogy őszinte még ha ez néha fáj is, akkor azt mondom tökéletes.
2012. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
*már (bocsi a hibákért)
2012. nov. 9. 23:03
 3/17 anonim ***** válasza:
nekem elég lenne olyan akinek a 4. jellemzői vannak :D
2012. nov. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Igen, ez az egy sajnos benne nem volt meg! :/

De nekem így is tökéletes volt és marad örökre! :D

2012. nov. 9. 23:03
 5/17 Fülünyúl ***** válasza:

Szép álomkép.


Asszem én nem vagyok tökéletes. :)

2012. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Másnak biztos az vagy! :D
2012. nov. 9. 23:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Egyszer voltam eddigi életemben szerelmes, hát, ha fel kéne sorolnom, hogy milyen számomra az ideális nő, mi legyen meg benne feltétlenül, illetve mi az, ami semmiképpen, akkor nagyon sok dologban eltérne a kép Tőle. A szerelmet nem lehet kiszámítani, ráadásul mindenkinek másmilyen lány kell. Nem lehet megfogalmazni, hogy mi a tökéletes, valószínűleg mert mindenkinek egy konkrét ember a tökéletes, egy ember viszont annyi dologból áll össze, amit lehetetlen leírni. A szerelem nem matek.
2012. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más, ha belegondolsz :)
2012. nov. 9. 23:05
 9/17 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Tökéletes:)
2012. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen utolsónak igaza van! :D
2012. nov. 9. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!