Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szerelmesnek lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmesnek lenni? Miből érzi az ember, hogy ő szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem kell itt általánosított válaszokat adni, az egyéni válaszokra vagyok kíváncsi, ki hogy érzi ezt. Filozofálgassunk egy picit :)

2013. júl. 28. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindig rá gondolok.
2013. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy körülírhatatlan érzés, és mással össze nem téveszthető. Bár olykor elég aljas...
2013. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam valami elpusztíthatatlan vonzalom, ami mindent felül ír ...
2013. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálom körülírni:


Amikor pl. csak úgy felhívott, kaptam tőle egy sms-t, olyan érzés lett úrrá rajtam, mint amikor kisgyerekként örültem valaminek őszintén és szó szerint repkedni tudtam volna:D.

Az első csóknál olyan volt, hogy ez a minden tökéletes érzés, hatalmas biztonságérzet. Akkor úgy szerettem a világot, mindenben láttam a lehetőséget és tudtam, hogy ami köztünk van az igazi érték. Olyan kincs, ami nagyon keveseknek adatik meg. Épp ezért, amiért az élettől ekkora ajándékot kaptam többé nem lehetek szomorú semmiért, mert az élet szép. Nemhogy szép, gyönyörű!


Igazából az egész egy olyan eufória, aminek töredékét érezheted, ha iszol, vagy drogozol, vagy megkapod álmaid állását, vagy megnyered a versenyt, amire 10 éve készülsz. Viszont ez az érzés sokáig tart és mindig mindig felerősödik, amikor a szerelmed végre veled van és egymáshoz érhettek.


Kutatók nem véletlen találtak kémiai anyagokat a szerelmes emberek agyában. Igazából az egész kémia, hormonok játéka.

2013. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Magamból indulok ki, ahogy kérted.

Nem telik egy óra, hogy arra a lányra gondolnék. Ha rágondolok, mindig gyomorgörcsöm van. Ha látom akármelyik képét, rögtön énekelni támad kedvem. Lol és a legérdekesebb, már most megterveztem a jövő évi Valentin napot.

2013. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagy kockák vagyunk, de ő ért jobban a gépekhez. Na, ezért van, hogy ahelyett, hogy kigoogle-znám a választ a kérdéseimre, kiírom FB-re, és amikor látom, hogy ír egy segítő hozzászólást, meghatódom, össze-vissza vigyorgok, milliószor jobb kedvem lesz, mint előtte. Néha szomorú vasárnapot rongyosra hallgató depisből válok életvidám, boldog, pörgős emberré a hatására.


Elég egy fényképet is meglátnom róla, úgy ver a szívem, mintha rekordidő alatt futottam volna vagy 20 km-t megállás nélkül, de ez sokkal kellemesebb.


Amikor új ruhát veszek, rajzolok valamit, vagy készítek valami kaját, mindig úgy próbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy az neki is tetsszen, maximálisan elégedett legyen velem.


Úgy tudtam rávenni magam a diétára, hogy mindig arra gondoltam, hogy ő egy gyönyörű, álomtestű lányt érdemel. Ő sosem kértem tőlem, hogy fogyjak, izmosodjak, vagy valami, mégis ő az egyik legfőbb oka, hogy csinálom.Először a csokit, sütit, chipset tudtam csak visszautasítani miatta, kezdetben csak az esti órákban...most már sportolni is járok, és remélem lehetek olyan, mint amilyet Ő érdemel. *-*


Reggel Ő az első gondolatom, este rá gondolok, ha felébredek az éjszaka közepén, ez a félisten ugrik be.


A szerelmes számokról rögtön ő jut az eszembe, ha egy fiúval beszélek, akkor mindig arra gondolok, hogy az én Szerelmem mennyivel jobb.

Nem fantáziálok másról, de vele állandóan le akarok feküdni...kár, hogy annyira messze van most. :(


Már 4 éve tart amúgy...

17/L

2013. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szar.

Plain and simple.

2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó de csak akkor ha viszonozva van.

Am olyan érzés mármint nekem: a gyomrod liftezik fel le ha rá gonsz,nem tudsz aludni sokáig fennt vagy mert rà gondolsz,mindenhol őt keresed, mindenről ő jut az eszedbe vajon most mit csinl kivel van.Szóval érzed

2013. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!