Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy két ember tényleg szerelmes egymásba?

Figyelt kérdés
Pl. egy fiú elhívja randira azt a lányt, aki már jó ideje tetszik neki. És a lány szintén titkon odáig volt ezért a fiúért. Tudom, ez még nem szerelem. Inkább kölcsönös vonzalom, létezik ilyen?
2013. márc. 21. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze h létezik :) én vagyok az élő példa rá :D
2013. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, lehetséges, határozottan talán kivitelezhető.
2013. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Létezik :D

Pl én meg a "majdnem barátom" :)

Neki már régóta tetszettem, én ezt tudtam is, de nem érdekelt akkoriban ő. Aztán eltelt 2 év, és nagyon sokat jutott eszembe, de akkor már éreztem hogy jó lenne nekem, meg szeretnék vele kapcsolatot, nagyon tetszett már. És akkor felhívtam egy ürüggyel. Mire elhívott randizni, és most azt hiszi ő hódított meg engem, mert nem mondtam el hogy már akkor bele voltam esve mielőtt elhívott.


Szóval kölcsönös volt már az elejétől, vagy leglábbis mióta randizunk.

2013. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik! :D A kölcsönös vonzalom a párkapcsolatok alapja! Anélkül nem is érdemes belemenni kapcsolatba!
2013. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szimi14 ***** válasza:
igen létezik én is szoktam így lenni :))
2013. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen a vonzalom az alap ez tény, de önmagában nem elég a szerelemhez (a párkapcsolathoz igen) hiszen fiúként mondom, sok szép és aranyos csaj van, de a szerelemnek pont az a lényege, hogy a Földőn nagyon kevésember iránt tudnál olyat érezni, nem pedig már csak attól ha szimpatikusnak meg jófejnek gondolsz valakit, ebben benne is van hogy létezik szerelem, de attól ha valakinek jelenesetben egy ellenkezőnemű embernek kedveled a társaságát és nagyon bírsz, sőt vonzónak találod az önmagában még csak egy egyszerű testivonzalom, hiszen sok szép nőre föl állhat egy férfi cerkára, akkor a férfi mindenkibe szerelmes lenne akire fel áll? Nem! Ha az érzelmek is fel állnak valaki iránt, és azt mondanád hogy egyértelműen vele akarsz lenni, és nem is egyfajta hűségből, hanem egész egyszerűen soha senki iránt nem tudnál olyat érezni, az nevezhető valóban szerelemnek!

Mert amíg nem tapasztalja meg valaki, addig azt hiszi hogy mindenkibe szerelmes, akit helyesnek gondol meg szexel vele, meg jár vele néhány hónapot, az is igaz hogy aki nem váltogatja a társait, lehet hogy egyszerűen csak azt mondja hogy az ő partnere jófej, jól kijőnnek, akkor most minek váltogatná, jó, jóesélye van hogy egy másik emberbe sem tudna úgy szerelmes lenni, meg akik már benne vannak a kórban, azok is inkább a gyerek/család miatt vannnak sok esetben együtt, nem feltétlenül azért mert hogy, véletlenülsem tudnák az életüket mással elképzelni, meg gondoljunk bele abba, hogy az arc, meg egyébb jellem vonások miatt lesz valaki vonzó a másik számára (leginkább) nem az alapján hogy milyen feneke, meg hogy milyen melle van..... aminek már önmagában igazából nem lehet nagyon köze a szerelem kialakulásához, és sok férfinél mégis fontos szempontok ezek is, tehát.......

Az ember társas lény, nilvány én is jóbban érzem magam, egy csinos kedves lány társaságában, mint egyedül a négy fal között, de az igazi szerelem mégis egy jóval kacifántosabb dolog, de mivel az ember jobban érzi magát ha van valakije, akivel jól megvannak, akkor már sokan szt hiszik hogy ők már halálosan szerelmesek, közben aztán egy hónap múlva meg már lehet hogy mással jönnek össze, vagy egyszerűen csak megmaradnak egymás mellett, mert nekem is jobb hogy legalább nem vagyok egyedül, neked is, meg bírjuk is egymást, és azt jól van, létezik szerelem, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy összejövők egy csinos szimpi lánnyal, kicsit beszélgetünk, szexelünk, és akkor már biztos hogy szerelmes is leszek belé, tehát, a párkapcsolatra való igény, akinél különösen nagy, persze hogy sokkal jobban fogja magát érezni ha van valakije, de az (önmagában) még nem biztos hogy azonos a szerelemmel, ezt nagyon hosszasan lehetne ragonzni, ha utána ha akarnál sem tudnál mással össze jönni, kb annak van valami köze a szerelemhez, mert az csak két emberé, nem olyan hogy ez egy csinos csaj jöjjünk vele össze, aztán meg más szintén csinos nők után is folyik a nyálad, érted, vagy ha mégsem lehet hogy van valakim akit csinosnak tartok meg jófejnek azt ennyi, mert az ember sejti ha akárkit is ismerne meg, egyáltalán nem biztos hogy, ő lenne neki az igazi a sok millió ember közül, sőt, igen csekély az esélye, de mindegy.


A vonzalom is lehet többféle, egyszerű testi, vagy valami megmagyarázhatatlanul mélyebb......

2013. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha összejönnek megszeretik egymást
2014. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
így kezdődik
2014. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!