Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elvárjátok, hogy egy férfi borotválja le ott lent a szőrt? Vagy elég, ha csak rövidre vágja? Esetleg az se?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért azt tudd, hogy a borotvált nagyon hülyén tud kinézni, mint egy kisbaba főleg ha teljesen csupasz az egész, meg pl a hasad is full szőrtelen. A trimmelt szerintem jobb
2013. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én szeretem, ha szőrös, férfiasabb
2013. júl. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
én eddig nem sok lánnyal találkoztam, aki a csigákra bukik... nem tudom mi ez az új melegfront az utóbbi években
2013. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne legyen akkora dzsungel, hogy azt lessem mikor ugrik ki egy majom banánnal a kezében...

Trimmelés bőven elég, főleg ha nem bírja a bőröd a borotvát.

2013. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szépen karbantartott – nem dzsungel – de mindenképpen szőrös! A teljesen csupasz valahogy… na neeem, köszönöm.
2013. júl. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Az előttem írók szeretnek szőrt szopogatni vagy csak vidékiek?


Természetesen borotválni mindenhol (láb opcionális), nem vagyunk kecskepásztorok.

2013. júl. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
vidékiek? :D :D :D mert azok nem is emberek, mi? nem tudom, milyen férfiakkal találkoztál, de amit szopogatni kell, ott általában nem nő szőr, csak körülötte...
2013. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálatok hogy szokás, de én többnyire ott szopogatom, ahol nem nő szőr.... Az igényesen rövidre vágott fazonnál nem megy szőr a számba, mivel nem fél méteres aljnövényzetből kell kibogarásznom a lényeget.

Ötös voltam és városban lakom - bár nem tudom, miből gondolod, hogy a település lélekszámától függ az ember ízlése...

2013. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez a vidéki beszólás tényleg egy műanyag sztereotípia
2013. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
....valami nyomorék losertől,, tudod a trimmelés az hogy géppel rövidre vágja, nagyon minire lelehet,, iskolázatlan lóf***, menj gyönyörködj a kisbaba farkadban meztelen csiga
2013. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!