Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha valaki borotválja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha valaki borotválja férfi létére a hónalját vagy ez már elengedhetetlen? És alul mi a helyzet ott szükséges vagy sem egy férfinek?

Figyelt kérdés
Szeretném hogy konkrétan kifejtenétek azt hogy mit gondoltok...
2008. dec. 29. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én pàrom(30)màr akkor borotvàlta,amikor megismertem.

Én nem tudnm elképzelni,hogy msot hirtelen abbahagyja.

A szörcsomo a hoaljon nem szép làtvàny,amugy is sokat dolgozik,hamar izzad,milyen büdös lehet?

Meg az izzadsàgcseppek folynak a szörzsälakon...

Nyàrrol nem is beszélve,foleg ha ujjatlan felsöt hord.

Én szükségesnek tartom,szàmomra ez természetes,mint a fogmosàs!

2008. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szia! szerintem áttértünk egy olyan századba ahol már tényleg elvárható hogy egy férfi borotválja a hónalját. Én mindig úgy voltam hogy pfúj egy férfi minek csupaszítsa magát,de mostmár úgy gondolom hogy nem gáz és inkább tegye minthogy olyan hónaljkutyái legyenek,ami már megharap :) alul pedig... szerintem ne! az jó ahogy van :) elég ha mi csajok válunk meg a természet adta bokrocskáról odalent :)
2008. dec. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párom borotválja a hónalját,de az intim részeit nem..én a hónalját sem várnám el, neki igy jobban tetszik, nem is értem ezt a már 21 szd ...stb,ha én szeretek valakit akkor nem érdekel hogy szőrős vagy nem szőrős...nekem semmi gondom a természettel, ha természetes akar maradni valaki hát szíve joga...én sem borotválom az intim részemet, mert egyszerűen így szeretm jobban...ha leborotválom szúr, csíp, sokkal jobban izzadok , kipirosodik, fáj..nekem ez nem éri meg...a legfontosabb hogy én jól érezzem magam a saját bőrömben..

2008. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó ha alul nem egy nagy bokor van amiből vagy kilátszik valami vagy nem de ha ott teljesen kopasz az se jó szerintem az a szép ha rövid szőr van ott
2008. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom alul is borotválja, és a hónalját is. Én szeretem, hogy szőrtelen. :D Nem is tudnám máshogy elképzelni. De szerintem ez mindenkinek az egyéni döntése.
2008. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A hónaljamat én is szoktam, mikor már komplett őserdő nőtt oda, nem szép látvány meg baromi büdös tud lenni.
2008. dec. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
szerintem ez már alap h vki borotválja lent is meg fent is:)
2008. dec. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hintalow ***** válasza:
100%

Én a hónaljamat borotválom már vagy 18 éves korom óta, mert higénikus és kényelmes.

A fanszőrzetemet csak rövidre vágom, mert az én testszőrzetem alapból erősebb, van a combjaimon is némi, hülyén nézne ki ha közte meg tarló lenne...

Mindenhol meg nem fogok borotválkozni, mert sok, mert megerősödik, mert nincs borotvagyáram, meg egyébként is én így vagyok tökéletes. (ezt nem én találtam ki, hanem a párom :D )

2008. dec. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én pl mind két helyen borotválkozok mert sokkal kényelmesebb és nem izzad az ember se annyira én pl azért mert focizok és vagyunk 40 abbol 39 bortoválják mind a két helyen
2008. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!