Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg barátnőmnek, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel megbeszéltük, hogy mivel még úgyse voltunk bulizni, menjünk el, mert hogy őt emiatt cikizik. Természetesen én nem szeretnék menni, de ő nagyon akar. És eleinte azt mondtam, hogy a szüleim nem engedik (a szüleim, főleg anyum picit szigorú, és amiben nem látja értelmét nem engedi meg, vagy éppen csak nem tetszve mondja hogy oké, és én nem akarom hogy emiatt dühös legyen). Aztán, most kitalálta, hogy megkérdezi az apukáját, hogy elvinne-e minket meg hazahozna-e és azt mondta hogy igen. És nemrég mondta, hogy így már csak elengednek. De én nem akarok menni.

Mit mondjak neki? Kicsit furi a lány, anyum sem nagyon szívleli. Volt amikor nem volt kedvem kimenni vele, akkor is azt mondtam hogy anya nem enged, de ez nem mehet tovább.

Viszont nem akarom megbántani, mert mégiscsak igaz barát. Csak nem jól fogadja a negatívumokat.


2013. júl. 23. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, normálisan, lényegre törően. Ha nem tetszik neki, kalap, kabát, szevasz.

Tanuljon meg alkalmazkodni hozzád, és másokhoz, ne csak te ő hozzá...

2013. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, hazudj neki valamit, az a legtermészetesebb..:)
2013. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szövegedből nem derül ki egyértelműen, hogy mi az, amit hogy mondjál meg neki. Így nehéz válaszolni.
2013. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amélia:) ***** válasza:
igaz barát, de nincs kedved vele találkozni, meg furi... ó tiszta logikus az egész:D
2013. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kismocsok01 válasza:
Mond meg neki,hogy nem akarsz menni, ez a legegyszerűbb. Na meg azt is, hogyha nem jár bulizni az sem gáz,nem attól lesz valaki,hogyha eljárkál ilyen helyekre.. :/
2013. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!