Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehetetlen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetetlen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Fhu hol is kezdjem...

Roviden leirom.Van egy lany akibe nagyon beleszerettem,lehet hogy tudja is,de 2evvel idosebb es elkoltoztek.100km re lakik tolem.Aszt szurtem le belole hogy en is tetszhetek neki,de a tavolsag miTt valoszinukeg nem fog mukodni.

Remelem minnel tobb valasz erkezik,mert nekem nagyon fontos ez a lany,es nemakarom hogy massal osszejojjon.



#lány #szerelem #tavkspcsolat
2013. júl. 28. 22:53
 1/6 viktor123456 ***** válasza:
Ez lehetetlen.
2013. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez.... az!

Kortól is függ, hogy tudsz-e egy nap 6 órát utazni/kifizetni egy találkozásért 10k-t :D (vonattal, mindennel együtt :D)

2013. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
almaim nojenek annyi.pedig sose fogok.mast ugy szeretni mint ahogy most ot szeretem
2013. júl. 28. 23:03
 4/6 anonim válasza:

Ajj, mi a f...ért kell itt lehangolni, válaszolók???? :@

A szerelemben nincsenek lehetetlenek. Ha tényleg szeretitek egymást, megoldjátok...

Ahogy a leírásból leszűrtem, még nem jöttetek össze. Nincs vesztegetni való időd, kérdezz rá, hogy mi is van, nincs vesztenivalód sem... :) (Nem tudom, interneten tartjátok e a kapcsolatot, vagy megvan e a telószáma...)

Ha esetleg igent mondana, de jönne a távolsággal, mondd, hogy semmi sem lehetetlen. Ez így is van! Rengeteg ember van, aki távol van a szerelmétől, persze így sokkal nehezebb.... De a kor vívmányai: Skype, FB, stb. segítenek.

Persze az nem ugyanaz, mint a találkozás élőben, de ha nagyon akarjátok, összehozzátok :)

Sok sikert!!

2013. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsonak koszi az ertelmes valaszt!Am elirtam mert csak 40km-re van.De a legnagyobb baj.hogy a szuleim 10km-nel tovabb nemengednek hogy elmenjek.Szerintem nala is ez lehet a helyzet.Ha nem erdekelnem nem irna minden nap.Elfelejteni es masikat keresni nem akarok,mert nagyon "hozzam nott."
2013. júl. 30. 07:38
 6/6 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Mondom, mondd el neki, hogy mi van, nehogy esetleg a átvitt értelemben is messzebb kerüljetek egymástól.

A szüleidnek meg szerintem mondd el ezt az egészet, de ne poénkodva, vagy ilyesmi, hanem ülj le velük, és beszéljétek meg rendesen.

El kell engedniük valahogy. A legfontosabb: ne adjátok fel!

2013. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!