Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetetlen hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetetlen hogy a mostani barátommal maradjak egész életemre?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk és mindkettőnknek a másik az első(szex téren) viszont nagyon szeretjük egymást és felse merülhet kettőnk közt hogy mással éljünk majd. de mindenki mondja hogy nem lehet mert ő úgyis ki akarja majd magát élni. Ő azt mondja hogy nem de ettől énis tartok :/ 18/L

2013. júl. 26. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
amíg jól éritek magatokat
2013. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
őNe görcsöljetek ezen... élvezzétek egymás társaságát aztán kész:D Ennyi idősen simán együtt maradhattok már, bár nem éppen a mai generáció divatja, de vannak, akik 18-20 évesen családot alapítanak.
2013. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmin én is gondolkodtam már... Sokan hangoztatják, hogy a fiatalság velejárója, hogy ki "kell" élni magát az embernek mielőtt elkötelezné magát.


De ha jobban belegondolsz, miért kellene bármit is erőltetni? Ha így vagytok boldogok és nem vágytok arra, hogy más legyen veletek, akkor ki le nem szarja, hogy mit gondol a világ?


Én sosem vágytam arra, hogy váltogassam a partnereket... egy valakivel képes lennék leélni az életem. Lelehet hülyézni emiatt, de nem érdekel. Ez van :) Nekem jó így.

2013. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Örülj hogy ott van és ne agyalj ezen.

Persze vannak, akik együtt maradnak egy életre, nem lehetetlen, de tényleg az szokott lenni, hogy huszonévesen annyira más irányba fejlődik a pár két tagja, hogy szétválnak.

2013. júl. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
semmiköze a kiéléshez, az ember változik, innen indul minden
2013. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Hole Hunter ***** válasza:
Nem lehetetlen, bár kicsi a valószínűsége. Másfelől sztem sem kell ezen agyalni...majd eldől úgyis. Addig maradjatok együtt, míg mindkettőtöknek jó így, ennyi! :)
2013. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást és tényleg mintha már régóta együtt lennénk. gátlások nélkül. egyben a legjobb barátom is. hülyülni is tudunk együtt. ő csajozós volt ezelött ( kavargatott lányokkalt) én nemnagyon pasiztam. de amióta vagyok neki már eszébe se jut. Elmondta hogy rég várt már erre és hogy igazán nem szeretett kavargatni mert mind ugyanolyan volt és csak én vagyok más számára. igazatok van nem kattogok élvezem amig lehet (ami remélem mindig így lesz :) )
2013. júl. 26. 23:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az csak egy dolog, hogy szeretitek egymást.


Az, hogy tudtok-e együtt élni, az huszonéves korotok felé fog ki kiderülni - vagy akár később. Legtöbbször nem azért mennek szét a párok, mert nem szeretik egymást, hanem mert megváltoztak.


Pl. a fiú egyetemre menne, később alapítana családot, a lány már babázna.

A lány karriert szeretne, elkerül egy jó munkahelyre, élvezi a munkáját, szeretne előrelépni, esetleg majd később szülni 1 gyereket akit 2 évesen bölcsibe ad és visszamegy dolgozni + míg a fiú egy otthon ülő asszonykát akar, aki meleg vacsorával és tiszta lakással várja.

Vagy az egyik külföldre menne, a másik a szomszéd kerületbe/faluba sem menne.


Anyukámék azért vannak együtt 50 éve, mert apámmal együtt otthonülős, hozzánk ne jöjjön senki, főleg ne bejelentés nélkül. Ne utazzunk, ne menjünk sehová, csak üljünk együtt és nézzük a tévét.

Más meg nyüzsgő, szeret utazni, szereti ha vendégek jönnek, vagy a haverok csak beugranak egy sörre...


Szóval ezek nem 18 évesen, hanem később, van ami 30-40 évesen jön elő... Aztán ha valamelyik nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor előbb-utóbb jönnek a veszekedések és a szétválás. Ha egy irányba fejlődtök, ugyanazok lesznek a céljaitok, akkor együtt maradtok. Ha nem, akkor majd jön más, akit ugyanígy fogsz szeretni.

2013. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Ezt mindenki érzi az első kapcsolatában, ne törődj másokkal.


Persze, mi tudjuk, hogy nem marad örökké így, de nektek nem kell ennek tudatában élni. Ha egy fiatal pár nekem ilyesmiről mesél, én csak elismerően mosolygok.

2013. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi ez hasznos volt:) Szerintem (persze ezt csak én gondolom, érzem igy) egy irányba fogunk fejlődni. Mindkettőnk szeret utazni közben azét együtt lenni. Ő mondta hogy szeretné ha otthon várnám ( ami nekem is tetszik, de ha úgyalakul akkor meg karriert alakítok.) Majd kiderül hogy lesz de szerintem jól :)
2013. júl. 27. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!