Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Nem rég,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Nem rég, május végén június elején vesztettem el a szüzességem, és. (többi bent)

Figyelt kérdés
a párommal nem védekeztünk, mindig a megszakításos módszert használtuk, a barátom nagyon óvatos volt mindig, rengetegszer lefeküdtünk azóta.. de most 2 hete nem jön meg a menstruációm, csináltunk terhességi tesztet, negatív lett, de nem vártam meg az 5 percet ami rá volt írva, mert kb fél perc után már ott volt a csík, hogy negatív. Viszont a menzeszem még mindig nem jött meg.. kezdek aggódni. Szerintetek? Mit tegyek? Nem szeretnék lenéző hozzászólásokat kapni a korom miatt:( 17 vagyok, a párom 22. Szerintetek csináltassunk még egy terhességi tesztet? nőgyógyászhoz nem szeretnék elmenni, mert anyum nem tudja, hogy nem vagyok szűz, és rettentően ki lenne akadva mindkettőnkre ha kiderülne, hogy terhes vagyok....:(
2013. júl. 29. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell várni az időt. Új teszt.
2013. júl. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz a neve? :)
2013. júl. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod a választ, hogy igen
2013. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
megérdemelnéd hogy az legyél csak a gyerek nem
2013. júl. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kell új teszt. Nőgyógyászhoz mehetsz anyád nélkül is. És ha megúsztad, akkor legyen annyi eszed, hogy rendesen védekeztek.
2013. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tényleg ennyire tudatlan vagy 17 éves létedre, hogy elhitted a pasidnak, hogy a megszakítás elég? az nem védekezés!!!

óvatos... a fenét! szerintem terhes vagy

előváladéktól is lehetsz...és lehet nem is sikerült neki mindig időben

a tesztnél okkal írják rá az időt...lehet a második csík csak később jelenik meg, mért voltál ennyire türelmetlen?

a nőgyógyászhoz nem kell anyukád...sőt, felnőtt nő vagy aki már szexel, legyél ahhoz is felnőtt, hogy orvoshoz menj

2013. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
előváladéknál is mindig kihúzta, és ma megjött, szóval nem vagyok terhes. Barátom tényleg eszméletlen óvatos volt, ezért nem is értettük hogy történhetett, de mint kiderült sehogy, mert nem vagyok terhes. azért köszönöm
2013. júl. 29. 14:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvass utána, attól hogy megjött még lehetsz terhes. Csinálj még egy tesztet, biztos ami biztos és várd ki az 5 percet, ha már rá van írva. Ha pedig tényleg nem vagy terhes, akkor menj el nőgyógyászhoz és írass gyógyszert és annak is olvasd el a papírját.
2013. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!