Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » M0st oktòber van. Az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M0st oktòber van. Az utolsò menstruáci0m junius elején v0lt. Rendszeres sexuális életem van. Nem v0k terhes. A mensim nem rendszeres pedig 5 éve megvan. A nögyògyász mijen gyògyszert adhat? F0gamzásgátl0t?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
a nőgyógyász elküldhet egy PCOS vizsgálatra, szóval keresd fel.
2009. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért nem jött meg azóta???
2009. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Az enyém elintézte annyival, hogy fogamzásgátlót írt fel, de igazából majd ha gyermeket szeretnél, szerintem tanácsosabb lenne kivizsgáltatni az okát.
2009. okt. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat. mi ez a pcos? leirnàd kèrlek!
2009. okt. 25. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lepontozás terhe mellett írom, nézesd meg a prolaktin szintedet. Kérd meg a nőgyógyászt, írjon neked beutalót vérvételre, és nézesd meg az össz nemi hormonodat. PCOS is lehet, de lehet, hogy a hipofízised rosszalkodik...
2009. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!