Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igen, tudom a kis hülye 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igen, tudom a kis hülye 14 évesek, és a nagy "problémáik", de kérlek, olvasd végig, és ne ítélkezz. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves múltam januárban, és még nem jött meg. rokonaim szerint, akkor majd megnövök és lefogyok... 152 cm vagyok, és 53 kg... várjak hátha tényleg megnövök, mint az anyám, vagy inkább sporttal izmosítsam magam?
2013. júl. 29. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:

A mozgás nem csak a látszat miatt kell. A feszes bőr, az egészséges emésztés, a helyes vérnyomás, a porcok rendes kopása mind mind az egészséges mértékű mozgástól "jó" (javul?). Ha elkezdesz mozogni, idővel szép is leszel, és még egészségesebb, jobb lesz a koncentrációd, a mozgásodból fakadó "könnyedség" pedig "szabaddá tesz", majd meglátod. ;)

Hasonló cipőbe jártam, járok mint te. :)

Kitartás kell, és ne akar 2 nap alatt "sportos lenni". Lassan megy, de annál jobban értékeled majd! (és ne mások miatt sportolj! :) )


22f

2013. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezekkel az adatokkal szerintem még simán jó vagy. De ha te úgy érzed, le kéne adnod egy-két kg-t, Ne várd a csodát! Ha fogyni akarsz menj el sportolni.
2013. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz a kategória. Ezt inkább egészség kategóriában kellett volna feltenni.
2013. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon átlagosan 12,5 éves lányoknál van első menstruáció, de 10-15 év között normális. Érdekesség, pl. hogy sokszor az egészségtelenebb életmód csak gyorsítja. pl. D vitamin hiányos lányok átlagosan az átlagnál 1 évvel korábban menstruálnak.


Statisztikák vannak arról, hogy azok akiknél a nemi érés később zárult nagyságrendekkel kisebb arányban lesznek mellrákosok, méhnyakrákosok, mint az átlag, a korán érőknél meg többszörös a kockázat.

2013. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aki később érik, az később nő is.
2013. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi van????


Ha nem jött meg akkor majd később fog. Ha kigyúrod magad attól nem fog megjönni, se attól ha lefogysz!


Ha a korodhoz képest túl alacsony növésű vagy akkor orvosi javaslatra szerintem kaphatsz növekedési hormont de csak 16 éves korig. Legalábbis az én iskolámban volt egy ilyen gyerek. De ő nem kérte. Nem törpe volt hanem nagyon kisnövésű.

2013. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6-os válaszoló, nem ezzel akarom elérni hogy megjöjjön, csak az anyukám is kicsi volt és hirtelen megnőtt és lefogyott, csak részletkérdéshez írtam be :)
2013. júl. 29. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!