Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfog undorodni tőlem? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfog undorodni tőlem? Ő jobbat érdemel nálam?

Figyelt kérdés
Én sokat fogytam 35 kg-ot, és hát lóg a bőröm több helyen is, meg a mellem is ronda, mint egy szumóbirkózóé, és van az a fiú aki sportos, és azt hiszem szeret, de nem értem miért, ő százszor jobbat érdemel nálam, nem érdemlem meg őt, és nem tudja milyen vagyok ruha nélkül, félek elundorodna tőlem. Én próbálkozok mozgok, kenegetem magam, de nem igazán válik be.... Pedig szeretem, de ha így nézek ki jobb ha elküldöm. Meg amúgy rengetek jó pasi megnéz az utcán, amit 1 éve nem tettek, és köszönnek azt mondják jó csaj meg minden, de én nem látom, mindenki szerint szép vagyok.. De vajon az a fiú aki menő és sportos aki a jó csajokat szereti, hogyan szerethet engem így... Sokan mondják hogy nem fog neki számítani, és nem vagyok ronda meg szerintük agyban van a baj nálam.. nem tudom.. kérlek adjatok tanácsot.
2013. júl. 29. 14:35
 1/2 Amélia:) ***** válasza:
41%
a nyelvtannal is sok gond van
2013. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A te legnagyobb bajod szerintem az, hogy önbizalom hiányos vagy. De ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=0gqcdWqsBF4

Szerinted? Most nem rosszból! De lehet, sőt biztos, hogy te sokkal másabbnak látod magad. És ezért nem szabad eldobni magadtól egyetlen esélyt sem... Aki szeret, az nem azt fogja nézni, hogy lóg-e a melled, vagy valahol a bőr... Ez hülyeség! Aki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy! :D

2013. júl. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!