Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ korosztaly, lehet egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ korosztaly, lehet egyszerre ket embert szeretni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Téma lezárva.
2013. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mr. Asus ***** válasza:
én sok embert szeretek
2013. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 -=Koldus=- ***** válasza:
Szerintem sem...
2013. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Barátilag biztos.
2013. júl. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem arrol van szo, hogy tetszik, bejon, bevallalnad, stb. Erzelmekrol beszelek.

A helyzet a kovetkezo: Adott egy par, mindket fel 32 eves, 13 eve ismerik egymast, 9 eve hazasok. Jol megvannak, szeretik egymast, mindent megbeszelnek, stb. Elsok es egyetlenek voltak egymasnak, ezert megbeszelik, hogy legyen ugy, hogy mindkettonek szabad masik kapcsolata legyen. A pasi talalkozik egy masik novel, osszeismerkednek, kiderul, hogy egy hullamhosszon vannak, jol kijonnek, kialakul egyfele mely es kolcsonos bizalom stb, aztan a ferfi kiboki, hogy szerelmes...

2013. júl. 29. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj. Ha már egy kapcsolat eljut a "nyitott-kapcsolat" jelzőig, ott már nagy a baj.

Én nem hiszek abban, hogy lehet két embert egy időben szeretni. Ha belemész egy másikba, akkor az elsőt nem szeretted igazán, viszont ha már az első elromlott, akkor másba beleszerethetsz, úgy, mint anno az elsőbe.

De a kettő együtt nem. A víz és az olaj sem fér meg egymás "mellett".

2013. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet két embert szeretni. Viszont tudni kell, hogy van a teljes szerelem, ahol a testiség, a szellemi kapcsolat és a mély lelki kapcsolat is működik. Szerintem a tökéletes szerelemnek így kéne kinéznie. Van, hogy valami hiányzik belőle, de ettől függetlenül kialakulhat a "szerelmes érzés"... erről is jó tudni, hogy ez inkább kémia így előfordul, hogy van ilyen. Viszont a nyitott házasság nekem kicsit fura, de így, hogy a férfi elmondta őszintén, hogy szerelmet érez más iránt és nem csalja meg ez teljesen rendben van és egy erős házasság ezt rendbe tudja tenni maguk között.


Más házaspártól is hallottam már ilyet és a kapcsolatukat rendbe tették és segített túllépni a "szerelem" érzésen a másik fél, ez ilyenkor nagyon fontos. Mondjuk bárki bármit szerintem ez normális, ha néha fellángolunk valaki iránt, de ezt tudni kell kezelni, hogy ne igazán legyen ilyen és, ha elő is fordulna visszataláljunk a párunkhoz és ne máshol keressük...:)

2013. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolso, a baj csak annyi, hogy nem a felesegnek vallja meg, hogy szerelmes, hanem a masik nonek
2013. júl. 29. 19:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt a twilightból szedted ugye ?
2013. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem, sajnos nem fikcio...
2013. aug. 5. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!