Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látens homoszex lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látens homoszex lenne?

Figyelt kérdés

15 éves fiúról van szó.

Tavaly ismertem meg, és beleszerettem.

Egy nap elmondtam neki, hogy én biszex vagyok, és szeretem őt.

Meglepődöttnek tűnt.

Elkezdte terjeszteni, hogy én b*zi vagyok.

Viszont sokszor bámult engem, én is őt.

Azt vettem észre, hogy a lányokat nem nézi meg, rengeteget van fiúkkal, és zavarba jön, ha a közelében vagyok.

Nincsenek lány barátai, kapcsolata sem volt még sosem.

Lehet, h biszex, vagy látens meleg?

Mert egy hetero fiú, szerintem lesz*rná, ha egy biszex fiú szerelmet vallana neki, nem kötözködne heteken keresztül.

Én még mindig szeretem őt, de most úgymond haragban vagyunk.

Szerintetek? :/


2013. júl. 30. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő sem ismeri be saját magának.


De amúgy sajnos sok hetero is így reagálna, mert nem tudják hogyan értelmezni a helyzetet és sokakat úgy nevelnek, hogy agresszíven lépjenek fel a melegekkel szemben.

2013. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MrPifta ***** válasza:
15 éves... "kapcsolata sem volt még sosem." Azért ráér még ezzel.
2013. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne reménykedj ... egyszerűen nem tudja kezelni a helyzetet ... az, hogy nem láttad még lányokkal ebben a korban nem jelenti azt, hogy nem a lányok érdeklik
2013. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kár :/

Pedig jó lett volna..

2013. júl. 30. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!