Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó lányok vannak itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányok vannak itt?

Figyelt kérdés

Bármilyen céllal, mert nem akarok itt direktbe társkereső rovatot indítani. Próbálkoztam másféle lányoknál is, de végülis mindig kiderült, hogy az nem az a stílus amit szeretek, és főleg sokal több köztük a buta és érthetetlen életvitelű egyén, akikkel közel sem érdemes még barátkozni sem... bár valakinél az a szint is megüti a mércét. Nem kell itt ilyen nagy elvárásokra gondolni, mert az, hogy nem piál és nem rázza magát egy buliban, az szerintem minden, csak nem egy különleges "elvárás". Külsőre pedig elég ha átlagos, mondjuk ez is relatív, de remélem értjük miről van szó :D


Az, hogy itt teszem fel a kérdést, az annak köszönhető, hogy egy visszahúzódó személyiség inkább otthon van, és nem egy buliban vagy egy társasági eseményen és ha mégis, akkor sem mehetek oda mindegyikhez megkérdezni, hogy milyen személyiség :D Amúgy nem árt, ha nem lakik 200 km-re, alias Pest megyében, vagy ahhoz közel, de nem baj ha nem, és lehetőség szerint 16-nál ne legyen fiatalabb (mármint években mérve, mert ilyen kérdésnél én is bepoénkodnám, hogy hónap?), az egyik okot nem írom le mert megsérteném velem az ennél kisebbeket, a másik pedig, hogy nem vagyok pedomedve.


Magamról azért nem írok, mert belülről nem olyan képet alkotunk magunkról mint amit mások látnak.

A kérdésetekre előre válaszolva igen, azt várom, hogy majd írnak :D Kretén válaszokat is külön kérem, hogy írjatok, talán még jót is szórakozok (de csak módjával, mert a "kérdés" teljesen komoly :P)

19



2013. júl. 30. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
biztosan vannak.
2013. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

igen, van sok ilyen

17/l

2013. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én annak gondolom magam.

19L

2013. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Finom ez az alma...

Lehet most rá is kapnék erre a kérdésre, de engem pont most aláztak porig ezen az oldalon, pedig most próbálkoztam először. Szomorú vagyok..

2013. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ki alázott meg, és egyáltalán hogy? :S Ne vedd magadra minden ember gyökérségét :)
2013. júl. 30. 16:44
 6/23 anonim ***** válasza:

Én visszahúzódó vagyok! :)

L/21


(de van barátom, így nem szeretnék ismerkedni, csak válaszoltam a kérdésre)

2013. júl. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6# És hol van a leggyakoribb előfordulási helyed? :D Azért kérdezem, mert élőben mégiscsak jobb lenne ismerkedni ilyen típusúakkal, mint neten szarakodni :/
2013. júl. 30. 16:54
 8/23 anonim ***** válasza:
gyakorikérdések.hu- mindnekinek az álma egy visszahúzódó szolid lány, aki ugy működik, ahogy 'mi' akarjuk, nah én ilyen nem vagyok és sose értettem, hogy miért baj, ha valaki szeret élni, társaságokba járni, sok ismerőse van, mindenféle vicces kalandba benne van, és azt se értem miért baj, ha nem úgy öltözködik, mint egy apáca - persze a másik oldalt megtudom érteni... de most attól, hogy valaki kalandvágyó, az nem azt jelenti, hogy buta, nah mindegy kezdjetek el élni, hogy legyen mit mesélni... szerintem =)
2013. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pedig ismertem olyat mint akire itt "mindenki" vágyik és mégis órákat tudtam vele NORMÁLIS dolgokról intelligensen beszélgetni. Egyébként nem a kalandvágyásról van szó, mert az nem baj, de az neked pozitívum ha a barátnőd idegeneknek rázza seggét, meg tükörbe fotózza magát? Itt tartunk, hogy ez már jó? Jól el van b*szva az értékrend nem csak a lányoknál, és nem ártana helyretenni.
2013. júl. 30. 17:05
 10/23 anonim ***** válasza:

6# vagyok és fogalmam sincs. Én ott vagyok amerre épp gondolok egyet. Egyszer falmászáson ismertem meg egy fiút, akivel akkor összejöttünk, az előtte lévő barátomat egy strandon, ahova anno egy barátnőm lerángatott. A mostani kedvesemet egy CTF-en (Budapest Up-ra keress rá facebookon, ha érdekel mi az)

Kicsit különbözök pár lánytól, de a visszahúzódó lányok mindenhol ott vannak, csak sokan átnéznek rajtuk sajnos...

2013. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!