Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok túl szép, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok túl szép, de fantasztikus barátnő lennék, azzal kiegyensúlyozom?

Figyelt kérdés

Van, aki szépnek tart, van aki átlagosnak, van, aki csúnyának... Szóval eléggé vegyesek a vélemények, szerintem furcsa vagyok..

Viszont barátnőnek szerintem nagyon jó lennék, az ágyban sok mindenben benne lennék, fétisek, anál, kikötözés, bármi.. Odaadó is vagyok, aranyos, bújós, kényeztetném a párom.


2013. júl. 29. 18:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
persze :)
2013. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
ha a hármasban benne vagy, te, én meg egy nagyon jó csaj, akkor írj!
2013. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%
Mutass már egy képet :D
2013. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, szívesen megismernélek. Ha van kedved, írj :)
2013. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 -=Koldus=- ***** válasza:
Részemről biztos nem. Ha valami nem fog meg a külsőddel kapcsolatban, akkor lehetsz akármilyen odaadó meg minden, nem érdekelnél...
2013. júl. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

A személyiséged ezek alapján mindenképp bejön. Az utolsó két mondat, az esetleges gyengébb külsőért is bőven kárpótol :)

22F

2013. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
kép privibe?
2013. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy ilyen dugópajtásom, aki azt hitte hogy járunk, és szerelmes is volt. mindenbe belement, és mindenbe belement volna, meg minden balfszságot kitalált amiről azt hitte h tetszeni fog. de kbszott ronda volt. küldj magadról egy képet, ha nem vagy olyan ronda van remény
2013. júl. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 ameoland ***** válasza:

Volt egy barátnőm akinél az első találkozásunk végén megállapítottam,hogy nagyon nem az én stílusom. Az ilyen nálam a ronda.

A barátnőm lett végül. Szerettem és pont nem érdekelt ezzel kapcsolatba se múlt,se jövő, se más ember.

Sokat dobott az,hogy ő is ilyen volt mint te,hogy nyitott volt minden téren a szexualitásra és miegyébre. Ez többet jelent mint a külső.

De csak akkor vállald be,ha vágysz rá.Különben nem az igazi és le fog esni a pasinak is.

2013. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Sőt, inkább választanálak téged, mint egy bombanőt átlagos belsővel! :)
2013. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!