Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az erdőben való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az erdőben való meztelenkedési szenvedélyemről?

Figyelt kérdés
Hiába kerestem rá interneten, hátha van valakinek hasonló szenvedélye, vagy hogy egyáltalán bármilyen körben létezik-e ez a dolog, de nem találtam semmi hasonlót. Már évek óta kialakult nálam az a mánia, hogy imádok kijárni ide a Bükk hegységbe és miután leparkoltam az autót, és az úttól számítva legalább 100-150 méterre besétáltam az erdőbe, teljesen meztelenre vetkőzöm, minden cuccomat egy fa tövében hagyom(ruháim, cipőm, telefonom, kocsikulcs)-de nem túra útvonal mentén-és meztelenül elindulok lineárisan tovább a fák között, amerre nincs kitaposott ösvény. Ez nem magamutogatás. A cél az, hogy minél messzebb kerüljek attól a fától, ahol levetkőztem. És minél jobban kisozlgáltatva érezzem magam azzal az intenzív izgulás érzéssel egybekötve, hogy esetleg valaki megláthat. Szakadó esőben még jobb és még intenzívebb. Minél messzebb kerülök, annál jobban remegek és izgulok és annál jobb érzés. És ha eltávolodtam a "biztonságos ponttól" 1-2 km-re és már nem bírom tovább, akkor leülök egy fa tövében és kielégítem magam. Ekkor eltűnik az izgulás és a remegés. Majd megpróbálok visszatalálni oda ahonnan elindultam. Mit gondoltok erről, mitől alakulhatott ki? Egyáltalán kipróbálná valaki? Nem velem, hanem teljesen önállóan. Mielőtt jönnének az esetleges bunkó megjegyzések, nem, nem vagyok meleg. Második éve boldog párkapcsolatban élek. Vállalkozást vezetek és ettől eltekintve semmi extráról nem tudok beszámolni.

2013. júl. 30. 18:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D
2013. júl. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

úúúha azt hittem eddig csak én vagyok ilyen aberrált

mondjuk én nem megyek annyit, ki szoktam feküdni napozni is egy tisztáson stb.

2013. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem aberráltság :) Ahogy mondták előttem is, zavarni nem zavarok senkit. Mondjuk előfordult, hogy megláttak. Bár nem kérdeztem a véleményüket :D És ha te kifekszel napozni egy tisztáson, zavar ha meglátnak? Tehát a te mániád egyfajta nyilvános nudizmus, vagy a napozás alatt is tartasz attól, hogy valaki arra jár és meglát?
2013. júl. 30. 19:58
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szakadó esőben még jobb és még intenzívebb."


Mert aztán esőben olyan k..va sokan sétálnak, ráadásul pont erdőben...:D

2013. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ez jogos, de nem igazán tudom megmagyarázni. Esőben jobb :) Bár akkor nem feltétlenül az a része, hogy esetleg megláthatnak. Az kifejeztten zavar, ha valaki észrevesz. Egyszerűen élvezetes bőrig ázni meztelenül a szakadó esőben. Ha van szexuális indíttatása, ha nincs, marha nagy szabadságérzetet ad.
2013. júl. 30. 21:10
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Esőben jobban csúszik! ;)
2013. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Haha :D Nagyon vicces. :)
2013. júl. 30. 22:07
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem rossz dolog, bár nudista helyen nem voltál vagy csak egyedül szeretsz meztelenkedni?:)


Én is szoktam ilyet csinálni, csak én inkább a mezőn szeretek lenni.

Nálunk van egy kis erdős rész a falu határában ott azon átszoktam menni, majd egy hatalmas tisztásra kerülök ahol kisebb dombok vannak néhány kisebb fával. Akkor én mindig az egyik dombon átszoktam menni az alatt van egy jó nagy fa ott szoktam levetkőzni, és a ruhám a fatövébe tenni egy kis zsákba és letakarom mindig. Most arrafelé eléggé kivan száradva a növényzet és az én lábam sajnos elég érzékeny így cipőmet a lábamon hagyom és úgy megyek tovább. Ez egy jó nagy rét, sehol senki, még út is csak egy van arra jó messze ott is nagy ritkán 1-1 autó meg néhány biciklis elmegy és ennyi volt az egész. Én a másik faluig szoktam menni, ott van egy erdős rész középen egy kisebb tisztás annak a közepén meg egy fa. Odáig szoktam menni. A kis fa tövébe szoktam leülni. Mivel gyakorlatilag 2 hetente szoktam ilyet csinálni így az már törzshely lett. De mivel elég nagy táv és a ruháim gyakorlatilag nincsenek kéznél, semmi gönc, így vittem oda egy kis zárható dobozkát, akkor mondjuk autóval mentem át a másik faluba és akkor onnan kb 500 méterre gyalogoltam el a törzshelyemig, akkor nem meztelenkedtem éppen de egy tavalyi esetből tanultam mert volt amikor hirtelen elkapott az eső és csontra eláztam és egy picit meg is fáztam miatt mire visszaértem a ruháimhoz szerencsére azok nem áztak el mert zárható műanyag táskába teszem ami vízálló. de akkor is dühítő volt.

Így a törzshelyemre vittem egy kis zárható dobozt plusz lapátot azt elástam a fatövébe a bokrok közé, de nem túl mélyre hogy ha úgyvan kézzel is kitudjam ásni, és abba a dobozkába van egy esőkabát, egy pár combzokni meg egy hosszú ujjú dressz. Ha esetleg lehűlne a levegő akkor mégis tudjak magamra dobni valamit ha úgy alakulna mire visszaérek a cuccaimhoz legyen rajtam valami. De tavaly augusztus óta még nem nyitottam ki a dobozt de megvan mert megnéztem.


Persze hűvösebb időbe olyan 15-20 fokos időbe akkor kocogni szoktam folyamatosan és így nem fázom meg ha odaértem nem ülök le pihenni hanem mozgok folyamatosan aztán vissza.

Egyébként volt már rá példa hogy télen is csináltam ilyet de akkor csak a ruháim körül futottam egy kis kört és gyorsan felöltöztem.

legtöbbször este megyek napnyugta előtt majd amikor odaérek megvárom mire besötétedik inkább a szürkületet majd visszaindulok. Mindig visszatalálok mert megismerem a helyet, de a ruháimat akkor egy közelebbi helyre rejtem el, amit megjelölök a közeli fán egy kendővel és onnan már tudom hogy merre kell keressem.

22/N

2013. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ilyet még olvasni is jó. :) Köszönöm :) Egyébként nem, nudista helyre nem szeretnék járni. Az pont arra való, amire és szerintem kiöli belőle az izgalmat. És téged látott már meg valaki esetleg, miközben sétálgatsz meztelenül a másik falu határáig, vagy egyelőre még ilyen nem volt? És amúgy te mit élvezel ebben? Mi tetszik benne,és mióta jött rád az, hogy ruhák nélkül a szabadban szeretsz lenni? Szexuális jellegű, izgalmas, vagy szimplán csak szabadságérzetet ad?
2013. aug. 1. 14:12
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

én nem akarom hogy meglássanak napozás közben

eddig mindig meghallottam ha valaki közeledik és izgalmas menekülni

a ruháimat énis máshol hagyom, egy bokros részen

2013. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!