Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az erdőben való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az erdőben való meztelenkedési szenvedélyemről?

Figyelt kérdés
Hiába kerestem rá interneten, hátha van valakinek hasonló szenvedélye, vagy hogy egyáltalán bármilyen körben létezik-e ez a dolog, de nem találtam semmi hasonlót. Már évek óta kialakult nálam az a mánia, hogy imádok kijárni ide a Bükk hegységbe és miután leparkoltam az autót, és az úttól számítva legalább 100-150 méterre besétáltam az erdőbe, teljesen meztelenre vetkőzöm, minden cuccomat egy fa tövében hagyom(ruháim, cipőm, telefonom, kocsikulcs)-de nem túra útvonal mentén-és meztelenül elindulok lineárisan tovább a fák között, amerre nincs kitaposott ösvény. Ez nem magamutogatás. A cél az, hogy minél messzebb kerüljek attól a fától, ahol levetkőztem. És minél jobban kisozlgáltatva érezzem magam azzal az intenzív izgulás érzéssel egybekötve, hogy esetleg valaki megláthat. Szakadó esőben még jobb és még intenzívebb. Minél messzebb kerülök, annál jobban remegek és izgulok és annál jobb érzés. És ha eltávolodtam a "biztonságos ponttól" 1-2 km-re és már nem bírom tovább, akkor leülök egy fa tövében és kielégítem magam. Ekkor eltűnik az izgulás és a remegés. Majd megpróbálok visszatalálni oda ahonnan elindultam. Mit gondoltok erről, mitől alakulhatott ki? Egyáltalán kipróbálná valaki? Nem velem, hanem teljesen önállóan. Mielőtt jönnének az esetleges bunkó megjegyzések, nem, nem vagyok meleg. Második éve boldog párkapcsolatban élek. Vállalkozást vezetek és ettől eltekintve semmi extráról nem tudok beszámolni.

2013. júl. 30. 18:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Ígí szeretlek gyk!! <3 :'D xDD
2013. júl. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Bummer ***** válasza:
100%
A természeti ösztönök jobban dolgoznak benned, elnyomják a korlátolt beskatulyázott társadalmi és civilizációs énedet. Nem egyedi eset a hasonlóak, egyre többen vannak a világban akik nem értik miért de egyre közelebb akarnak kerülni az ösztönlényükhöz, a természethez. A bolygó is reagál az ember tudatos "romboló" viselkedésére. :)
2013. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
ez jó, pucérkodhatnánk együtt
2013. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Senkit sem zavarsz vele. Ha jól esik, csináld csak!
2013. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Bummer, Cuni, köszönöm a válaszokat:) Az ismeretlen kommentelőnek pedig üzenem, hogy nem toborzás miatt kérdeztem:) Csak érdekel, vannak-e hasonló "esetek" is. És ha van rá igény, beszélgetnék róla.
2013. júl. 30. 19:15
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
kár hogy olyan messze mész :)
2013. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Melyik erdőbe jársz? Csak mert csatlakoznék, aztán elüthetnénk az időt közösen! :)
2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
csak nehogy egyszer ne találj vissza :D
2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Bükk, látom. Azon belül hol? :) Párod mit szól az extrém hobbidhoz? :D
2013. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Golddust, volt már rá példa, hogy kicsit eltévedtem. :) Nyilván, ha a természetben relatíve nagyobb távolságot teszek meg, nehézkesebb a pontos tájékozódás:) De ha megvan az út, onnantól már megoldható :) A párom így konkrétan nem tud róla. Ha éppen esik az eső és késő délután van, rákérdezek viccesen, hogy megyünk-e nudizni az erdőbe, de mindig negatív választ kapok, szóval az igényemet végülis tudja. Bár hogy én tőle függetlenül is űzöm a "hobbim" és hogy pontosan mi is az, azt nem tudja :)
2013. júl. 30. 19:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!