Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen ocsmány lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ilyen ocsmány lennék?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,és nem tudom mi a baj velem.

Nem magamat akarom fényezni,de tényleg magas vagyok,elég sportos/izmos,ápolt.Normálisan öltözöm.

Belsőre szintén olyan normálisnak mondanak.Kedves vagyok,udvarias,van humorom.Negatívum,hogy csendes vagyok és néha kicsit cinikus.Játszom hangszeren is,táncolok,régen küzdősportoltam,most súlyzózok.


Eddig egy lánnyal sem tudtam összejönni.Nem is ez a baj,hanem egyáltalán nem tapasztalok semmiféle érdeklődést a lányok részéről.Se szemezés,se semmi.Elvileg rengeteg magányos lány van a korosztályomban,de valahogy még a magány is jobb nekik mint én:D


Most nem másokat akarok leszólni,de még a csontkollekció,elhanyagolt külsejű,mogorva informatikus ismerősömnek is van barátnője.Nekem akkor miért nem akad? Ennyire ocsmány lenne a fejem vagy mi bajom?

17/F


2013. júl. 30. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát könnyen lehet, hogy a


"de tényleg magas vagyok,elég sportos/izmos,ápolt.Normálisan öltözöm.

Belsőre szintén olyan normálisnak mondanak.Kedves vagyok,udvarias,van humorom."


...csak te hiszed magadról ezeket.. xD

2013. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha küldesz képet megmondom :D

L

2013. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
És gondolod, hogy mi most megmondjuk a megoldást??
2013. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hogy hihetem magamról,hogy izmos vagyok? Valójában 50 kiló vagyok,és magamra képzelek még 25-öt?:D


Nem,ezek eddig hallott külső vélemények rólam.

2013. júl. 30. 20:21
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl csendes vagy, de ezt így nem tudhatjuk. Esetleg küldj képet.
2013. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
3-as:Például..
2013. júl. 30. 20:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Te kimutatod feléjük az érdeklődést, próbálsz közeledni hozzájuk? Mert abból, amit írtál úgy jön le, mintha azt várnád, hogy majd ők fognak kezdeményezni.
2013. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es:Barátkozni szoktam lányokkal

De ismerkedni olyan lányhoz persze nem megyek oda,aki meredten elnéz mellettem..

2013. júl. 30. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
küldj képet, megmondom
2013. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor elárulom neked, néhány lány elnéz egy srác mellett például akkor is, ha zavarba jön tőle. Persze azt nem mondhatom meg, hogy adott lány azért néz el melletted, mert nem érdekled vagy mert zavarba hozod, de próbálj barátkozni, beszédbe elegyedni velük, csak lazán, aztán ha tudtok beszélgetni egyre jobban, akkor idővel rá fogsz jönni - pár célzás segítségével - hogy esetleg lehetne-e több is. Azt mondod, van humorod - nevettesd meg őket. Érd el, hogy jól érezzék magukat veled. Keress olyan lányt, akivel van közös érdeklődési körötök, akkor máris adott a beszédtéma. Szóval próbálkozz.
2013. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!