Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem gondoltam még így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem gondoltam még így srácra. Meleg lennék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A legjobb haverom kb fél éve bevallotta nekem, hogy meleg. Gondoltam oké semmi közöm hozzá. Nem én tetszem neki szóval nem gáz (elismerem, nem volt azért ilyen sima ügy de fogjuk rá) Na igen de nem is olyan régen (kb három hete) elmondta, hogy nem csak hogy tetszem neki de egyenesen szerelmes belém. Hát enyhén szólva kiakadtam. Mivel egy osztályba járunk nem mondhattam neki, hogy ne találkozzunk aztán majd elfelejt mert ugye ezt szokták ajánlani mindig. Meg egyébként sem dobnám csak úgy el a haveromat. Szóval megbeszéltük, hogy valahogy muszáj túltenni magát rajta mert nekem ez nem pálya. Ekkor még 100% biztos voltam benne, hogy heteró vagyok de az utóbbi időben már elbizonytalanodtam. El kezdtem gondolkodni azon hogy mi lenne ha.... ha mondjuk én is meleg lennék, ha mégis összejöttünk volna, ha lesmárolt volna (itt pl arra jutottam, hogy őszintén szólva NEM lökném el magamtól, sőt) stb stb. És tetszik is a gondolat, hogy dögösnek talál (ő fogalmazott így) Ez most kiváncsiság lenne, vagy meleg vagyok?? Szerintetek?


Egyébként tudom, hogy nem csak meleg meg heteró van de egyszerűen nem tudom magam behatárolni. Tudom ez hülyén hangzik de jó lenne képben lenni. Ti meg úgy sem tudjátok ki vagyok szóval :D Szóval biszex biztos nem vagyok, hiszen sosem ismétlem SOSEM bámultam/bámulok meg srácokat, mindig is a lányok érdekeltek. Viszont egyre gyakrabban azon kapom magam hogy ezt a srácot nézem tesi óra előtt/után. A másik amire gondoltam az a panszexuális. Hát, hogy őszinte legyek gőzöm nincs mi p*csöm az de ha jól értelmezem egy panszexuális srácnak édes mindegy, hogy férfi nő vagy sajt csak lyuk legyen rajta (no offense), viszont engem igenis érdekel sőt zavar, hogy egy srácba szerettem bele!! Akkor most mi van? Volt valaki hasonló helyzetben valamikor?


2013. júl. 23. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy meleg.

Most pedig mehetsz dolgodra, megnyugodhatsz. :)

2013. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"egy srácba szerettem bele!!"


szerintem meleg vagy...

2013. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy meleg vagy... gondolj rá majd egy lányra és kérdezd meg magadtól: melyikkel lenne jobb smárolni? Ebből szerintem rájössz hogy mi a szitu.
2013. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A korodra kíváncsi lennék. A homoszexualitás nem eldöntendő kérdés. Veled születik, benned van és viszonylag fiatal korban bontakozik ki. Nem egyik napról a másikra. tudnál róla, ha meleg lennél. Elképzelhető, hogy egy szimpla kíváncsiság lépett fel nálad, de az is elképzelhető, hogy bizony kibontakozik a biszexuális éned, ami nem baj és ami a mai világban majdnem hogy nem ciki. Azt, hogy elönthesd mindenképpen ki kellene vmilyen szinten próbálni. Körül kellene nézned és valóban el kellene döntened az, hogy valóban nem vonzanak e más srácok? Csak és kizárólag a haverod iránt érdeklődsz? Előbbire a válasz ha igen nagy valószínűséggel biszexualitás az utóbbira kíváncsiság. Én azt mondom próbáld ki tettekkel. Csak úgy tedd mind ezt, hogy ne bántsd meg a haverod és ne törd össze a szívét. Mondjuk kezdetben elcsattanhatna egy csók, de úgy hogy figyelmeztesd előre, hogy nem vagy biztos még benne, hogy ez neked bejön. Megbeszéled vele, hogy kipróbálod (persze, ha 100%ig úgy érzed, hogy okés a dolog részedről) és ha nem jön be, vagy rossz érzés tölt el még mindig le tudsz állni és visszatérhetsz a lányokhoz. Persze ehhez a haverodnak nagyon megértőnek kell lennie. ez már a ti dolgotok, hogy milyen a viszonyotok, hogy képes e ebben segíteni. sok sikert
2013. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam. Mármint hogy kipóbáljam vele de hogy jönne ki ha először elküldöm a fenébe (persze nem így mondtam de érthetően megmondtam neki hogy kösz nem) utána meg mégis. Egyébként 16 leszek nemsokára.
2013. júl. 23. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani, hogy átgondoltad. De tényleg ne gyalogolj át rajta. Beszéljétek meg. Furcsa lesz, de hidd el ő jobbik esetben sokkal megértőbb, mint mondjuk egy lány, mert a vérbeli meleg srácoknak a lelkük arany :)
2013. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
smárold le. nálam is így derült ki:D
2013. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha megértő a srác, mondj el neki mindent, amit ide leírtál, és amit szeretnél, próbálj ki vele! Nekem is ezt ajánlották, amikor nem voltam biztos a szexuális hovatartozásomban. Ha jónak tartod a haveroddal a dolgot, és folytatást is szeretnél, akkor a heteróság nagy valószínűséggel kizárva, de ez nem baj. Én is féltem a dologtól, amikor leesett, hogy nem vagyok heteró, de 15 éves létemre már egy hónapja boldogan élek a fiúmmal, és egyáltalán nem zavar, hogy nem lány. ^^
2013. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!