Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti még nem unjátok még a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti még nem unjátok még a sok értelmetlen kérdést amit itt feltesznek egyesek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagyon ravasz.
2013. júl. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De - a baj az, hogy te is egy totál értelmetlen kérdést tettél fel. Gratulálok, hogy te is gyarapítottad az értelmetlen kérdések hosszú sorát.
2013. júl. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés miért volna értelmetlen?

Én személy szerint nem unom,inkább szórakoztat,de úgy láttam higy vannak akiket kiborítanak.

Ezért kérdezem hogy a többség hogy áll ezzel.

A többséget inkább szórakoztatja vagy kibrítja?

2013. júl. 31. 07:23
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem az borít ki, amikor a csúnya pasi bombanőt keres és miértnem jön neki össze.... -.-
2013. júl. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját kérdését szinte senki sem látja értelmetlennek.
2013. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#4

És ez miért borít ki?

Persze hogy rossz érzés amikor kinézünk magunknak valakit,de az nem tart olyan értékesnek mint mi magunkat.

Nyilván te sem kaptál meg minden nőt(férfit) akit akartál,és nyilván nem is örültél hogy mást választott helyetted.

2013. júl. 31. 08:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább a kérdésedet olvasd át mégegyszer...Üvöltözik a még szó kétszer is
2013. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7

Igen,utólag észrevettem,de nem lehet sajnos javítani.

2013. júl. 31. 09:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem mert némelyiken meg lehet szakadni a röhögéstől.
2013. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sosem kezdek bomba pasikkal, mert tudom, hogy nem az én kategóriám. Nem vágyakozom olyanok után, akiknél nem lenne esélyem. Ebből egy bizonyos életkor után, a véleményem szerint illik kinőni. A másik dolog, hogy az embernek lelke is van, bizony bele lehet szeretni nőként nem kigyúrt modellekbe is.:)

A kérdésedre válaszolva, 12 éves koromban tetszett utoljára ilyen macsó. Azóta sem. :)

Ezért zavar... szerintem gyerekes. kisebbségi komplexus kinyilvánítás, önsajnálás, és sajnáltatás.

Ugyanaz, mintha két embernek adnál fél m. forintot. Az egyik kiugrana a bőréből örömében, a másik meg fintorogna, hogy csak ennyi?


4-es

2013. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!