Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem így értelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem így értelmetlen tovább az élet. Tán elvagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Hát, ezt a kérdést most rendkívül erős felindulásból írom, ezért előre elnézést minden hibáért, és érthetetlen mondatért!

Azt hiszem, hogy innentől fogva nem bírom tovább. Tudjátok, a mai napomat egész szépre terveztem...mivel nemsokára szülinapom lesz ezért gondoltam ma elmegyek bulizni egy barátnőmmel, de még inkább jobb lett volna ha elhívnak minket valami házibuli szerűbe. De persze, valószínű senki nem fog hívni sehova..mivel szarnak rám. Persze, nyilván érthető..ez is csak másnak jut, én meg r*hadjak meg. Tehát, vázoljuk a helyzetet...

1, nincs senkim, és soha nem is volt, ha valaki akar valamit, az többynire csak szex, vagy ha komolyabb dolgot akar, akkor nekem tuti nem tetszik a srác

2, az élet más területein sem érzem túl jól magam...

3, jóformán sehova nem tudok elmenni soha, mert a "barátaim" inkább otthon ülnek - > tehát így sem tudok összeszedni senkit

ÉSS MINDENNEK TETEJÉBEN ma délután a szomszéd elütötte a kutyánkat, mert egy elmebeteg állat aki a saját udvarában 10 méteren 120-ra gyorsul a tetves autójával...

Kérdem én..mit akar még tőlem az Isten???

Ha azt hinnéd nem lehet rosszabb...de lehet. mindig lehet rosszabb...csak úgy tűnik jobb nem..

Következtetést nem tudok levonni...max annyit, hogy elmegyek apácának..és mellette rontásokat küldök a ilyen férgekre.

Köszönöm a figyelmet!

18/L


2012. aug. 4. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Menj innen máshová nyafogni te szerencsétlen ostoba hülye gyerek.
2012. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Én elolvastam, nem tudok rá mit írni. Az első válaszolót nem igazán értem, te minek jársz ide ha csak ezt tudod válaszolni???
2012. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
nyugi, lesz még ennél sokkal rosszabb is :)
2012. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért #3? Te aztán ku..va értelmeset válaszoltál!
2012. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az olyan rosszindulatú emberek, amilyenek ti is vagytok...mindig csúnyán megjárják:)
2012. aug. 4. 16:37
 6/25 anonim válasza:
Szerintem facebook-on oszd meg ezt a pár sort, hátha valamelyik ismerősödet érdekli, hogy hogy baszott már megint ki veled a sors!
2012. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
46%
Mégis neked szar te kis fos.
2012. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Ja, de tőleg legalább akartak valamit az életben...
2012. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Érdekes. Én ide azért szoktam feljönni, hogy tanácsot adjak... gondoltam, egyszer kiborulhatok egy anonim oldalon. De sorry mindenkitől! A beszólogatásokból nem kérek, ha ennyire mulatságosnak tartod, egész egyszerűen hagyd válasz nélkül.
2012. aug. 4. 16:42
 10/25 anonim ***** válasza:
66%

Ti normálisak vagytok?

Itt van egy intelligens, elkeseredett, magányos 18 éves lány. Szeretetre, megértésre és támogatásra, jó tanácsra van szüksége, nem bántásra.


Amit én mondani tudok neked az az, hogy sajnos magától nem lesz jobb az életed. Isten persze olthat beléd örömöt, de az életed értelmét magad találhatod csak meg. Ha a párkapcsolat nagyon nem akar összejönni, akkor most ne erőltesd. Keress más elfoglaltságot! Tanulj, sportolj, kreatívkodj, dolgozz etc...

Tökéletes sosem lesz az életed. Olyan sosem lesz, hogy minden téren elégedett legyél. De mindig legyen egy valami, amivel kompenzálhatod az élet más területén jelentkező hiányokat!


Most pihenj, kapcsolj ki. Esetleg imádkozz! Holnap pedig kezdj egy új szebb napot!

2012. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!