Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Cikinek tartanátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Cikinek tartanátok ha a pasitok Deeawoo Lanossal járna? Ennyire ciki autó ez vagy mi? Mivel cikibb mint BKV-val járni?

Figyelt kérdés
Már sokan megszóltak érte.Tudom nem luxus autó,de jobb mint a busz és soha semmi bajom nem volt vele.Miért kell ezért bántani valakit mert ilyen kocsija van?Szóal nektek is ciki lenne?Nyíilván nem BMW vagy Audi ez tény,de még mindig jobb mint busszal járni.
2013. máj. 7. 13:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nekem még kocsim sincs. :D Ez jó kocsi, ne cinkelj!
2013. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
73%
Ha már ilyen kocsid van, tanuld már meg leírni, hogy Daewoo...
2013. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
én nem értek az autókhoz, nem is érdekelnek. egész életemben tömegközlekedtem, nem fogok megszólni férfiakat azért,mert nem a legújabb sportautóval mászkálnak. nekem meg tök mindegy, úgysem ülnék bele, mert marhára félek az autókban.
2013. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
54%
Am meg Daewoo :D
2013. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Am meg ______ mert már nincs olyan autómárka. Csődbe ment.
2013. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem busszal járni sem ciki. Én is azzal járok. De kösz, hogy így leszóltál. Miért kell valakit bántani azért mert bkv-val jár?


Nah látod, te is ugyanazt csinálod, mint amit mások veled. Akkor min csodálkozol?


btw én nő vagyok, nem értek az autókhoz, de a lényeget nem mondtad el róla, hogy milyen színű.

2013. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Tudom hogy Daewoo seg.gfejek...nyilván ti soha nem írtatok el semmit igaz?Nevetséges...
2013. máj. 7. 13:16
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért ciki a BKV? Anyád. Kocsim sincs, még egy régi farmotoros skodának is örülnék.
2013. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
én meg vidéken lakok, és gyaloglok, na mivan? mér kell bántani mer nem bkv-zok? XD am sztem a daewoo egy szar autómárka de jobb mint a suzuki XD
2013. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

[link] 280 LE


[link] Max. teljesítmény 184 LE


280 > 184

2013. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!