Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy meleg haverom, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg haverom, aki mostanában mintha jobban közeledne felém, ki akar velem kezdeni?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat szoktunk együtt lógni, és úgy érzem, hogy többet érez irántam, én is jó havernak tartom, de én a lányokat szeretem, viszont ha belemennék mondjuk, h leszopjon attól én is meleggé válnék, most mit tegyek, szánjam meg őt?
2013. júl. 31. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó két feltevés abszurd, a homoszexualitás nem fertőző, a szex nem alamizsna. A közeledését visszautasíthatod anélkül is, hogy kínos helyzetbe kerülnél, ha félreértetted volna a helyzetet, például úgy, hogy lányokról áradozol neki.
2013. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
"viszont ha belemennék mondjuk, h leszopjon" Mi a büdös francért tennél ilyet bszki???
2013. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszánni , ne szánd meg , hacsak nem kezdesz érdeklődni a fiúk iránt. (még akkor se engedd neki)
2013. júl. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert jó haver meg nem kell vele buzáskodni :) beszélj vele a csajokról, akkor rendbeteszi magának fejben.
2013. júl. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod azt, hogy többet érez irántad? Csak azért mert sokat lógtok együtt, vagy egyéb jelei is vannak?
2013. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menj bele, hogy leszopjon. de ne szánalomból, hanem csak mert vicces és jó lesz :D
2013. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

:DDD


te is búza vagy, ha egyáltalán megfordul a fejedben, hogy leszopatnád vele magad.

2013. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!