Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebeszéljem róla, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszéljem róla, vagy hagyjam a f. ba? 19F

Figyelt kérdés
Kavartam pár hónapja egy csajjal. Mikor megismertem nem cigizett,nem ivott, nem drogozott. Állítólag szűz is volt. Tudni kell rólam, hogy én mind a hármat erősen űzöm. A lánnyal összevesztünk, már rég nem beszéltünk. Visszahallom mostanában hogy srácokkal meg haza buliból, az asztalról szívja fel a kokót, nincs olyan nap, hogy ne menne kocsmázni, cigizik.. Nem akarom, hogy ezt csinálja magával, abba a hibába essen mint én. Beszéljek vele?
2013. júl. 31. 18:22
 1/9 Froncsi ***** válasza:
Miért? ha veled beszélnének, te megváltoznál?
2013. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hogy akarsz neki így példát mutatni, ha te magad is ezt csinálod? ennyi erővel semmi jogod nincs belepofázni abba, amit csinál.
2013. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eléggé esélytelennek tűnik, de ha neked jobb lesz tőle, akkor beszélj vele.
2013. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges csak követi a többieket.
2013. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan lenne, mint amikor a Viasaton mennek a filmek a tvzés káros hatásairól;)
2013. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert talán rám hallgat, így hogy nem csak kívülálló vagyok, van tapasztalatom benne.
2013. júl. 31. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, ártani nem ártasz.
2013. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg ha te is abba hagyod... de ez az ő választása. Min vesztezek össze? Szerintem a lány nem valtozik meg, csak ha rájön, hogy ezzel nem ér el semmit, mint ahogy te is. Titokban kellett volna zsírkrétáznod és nem előtte...
2013. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó nagy fszságon, igazából a lényeg az hogy lehetett volna bármi mert szerettem, szerintem ő is engem csak mindkettőnkben nagy a büszkeség.
2013. júl. 31. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!